Diğer
  Ana SayfaHaberBu Hafta Yükseliş Beklenen En Dayanıklı 4 Kripto Para

  Bu Hafta Yükseliş Beklenen En Dayanıklı 4 Kripto Para

  -

  Son zamanlarda, kripto para piyasası kritik destek seviyelerinden yükselerek önemli bir fiyat hareketi kaydetti. Kripto para piyasa değeri son zamanlarda hafif bir rahatlama yaşadı ve 1,2 trilyon dolarlık direnç seviyesini yeniden kazanmayı hedefliyor.

  Bu olumlu trend, boğa görünümüne yol açtı ve birkaç kripto para önemli ölçüde ralli yaptı ve çift haneli kazançlar elde etti.

  Kripto para piyasasının mevcut durumuna derinlemesine inerken, bu hafta gözlemlemeye değer olan en iyi beş kripto para birimini vurgulamak önemlidir.

  Dayanıklılık ve Büyüme Potansiyeli Gösteren En İyi 4 Kripto Para

  XRP

  Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından devam eden dava rağmen, token yatırımcıları Ripple’ın düzenleyici kurumla olan mücadelesinde zafer kazanacağını bekliyorlar. CoinGecko’nun verilerine göre, XRP yazı yazıldığı sırada son yedi günde %20 artış kaydetti.

  Token, $0,43112 ile $0,47556 arasında işlem görüyor ve çok sıkı bir işlem aralığı gösteriyor. Bu, çok boğa topluluğuyla birleştiğinde, token’ın yukarı yönlü bir potansiyele sahip olma olasılığı daha yüksektir. Bu arada, yatırımcılar $0,43112 desteğini savunmaya çalışmalıdır.

  Bu savunma, boğaların $0,47556 hedefine yönelmesine olanak tanıyacak ve bu da $0,57496 yolunu açacaktır.

  XDC

  Aralık ayında XDC Network Andromeda yükseltmelerinden sonra, XDC yatırımcılarının ilgi odağı haline geldi. Ekosistemin yerel token’ı olan XDC, ralli yaşadı. CoinGecko’ya göre, token haftalık zaman diliminde %14’ten fazla arttı.

  Tekniklerine göre, XDC token şu anda yatırımcılar için güçlü bir alım fırsatı sunuyor. Ancak, XDC kısa vadede boğaların günlük zaman diliminde tükenme göstermesi durumunda kısa bir düzeltme yaşayabilir. Yatırımcılar daha sonra boğaların daha yüksek zirvelere ulaşması için $0,03794 destek çizgisini savunmaya odaklanmalıdır.

  LTC Litecoin

  Litecoin, son günlerde uzun vadeli olarak boğa görünümü gösterdiği için yatırımcıların zihninde yer etti. Analistlere göre, token aylık desteğine geri döndü ve bu da LTC’ye önümüzdeki aylarda önemli bir destek sağlayacak. Yatırımcılar, Ağustos ayındaki yarılanma etkinliğinin de fiyatını artıracağını düşünüyorlar.

  Token şu anda kırmızı mumda işlem görüyor, bu da yatırımcıların kar elde ettiğini gösteriyor. LTC, 90 ile 96 dolar arasında salınım yaparken önümüzdeki günlerde patlayıcı bir yukarı hareket yaşayabilir. Eğer token önümüzdeki günlerde 96 doları aşarsa, LTC orta ve uzun vadede 100 doları yeniden kazanabilir.

  XLM Stellar

  Yatırımcılar, analistler XLM’nin yukarı yönlü hareket edeceğini gösterdiği için bu token’a da gözlerini çeviriyorlar. Kripto analisti Captain Faibik’e göre, token yakın zamanda düşen takoz formasyonunu kıracak işaretler sergiledi. Piyasanın son makroekonomik gelişmelere karşı direnç göstermesiyle birlikte, XLM’nin mevcut fiyat seviyesine daha fazla rakam ekleyeceği görülüyor.

  Boğalar şu anda $0,09961 direncinde tutunuyorlar. Eğer bu direnç önümüzdeki günlerde kırılırsa, XLM’nin daha önce bahsedilen direnç seviyesinin üzerinde yerleşmesini bekleyebiliriz. Bu, boğaların uzun vadede $0,1’e ulaşmak için güçlü bir başlangıç noktası elde etmelerini sağlayacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler