Bu Hafta Değerlendirilmesi Gereken 5 Kripto Para | Analiz

7 Milyar Dolarlık bir düşman,% 51 saldırısında Bitcoin'i düşürebilir mi?
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı 50.000 doların altında sabitlenmiş durumda ancak BTC hakimiyetindeki düşüş kısa vadede ETH, BNB, XMR ve CAKE’yi daha yükseğe çıkarabilir.


Bu hafta düzeltmeler heyecanı azalttığı ve daha güçlü ellerin piyasalara girmesine izin verdiği için genellikle bir yükseliş işaretidir. Bununla birlikte, Bitcoin’deki (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.849.27 dolardan sonra düzeltmeler acemi yatırımcıları korkutmuş gibi duruyor. Verilere göre, yatırımcıların mevcut en düşük fiyatlarından altcoin satın almak için karlı Bitcoin pozisyonlarından çıkmış olabileceğinden, merkezi olmayan döviz hacimlerinin geçen haftadan çok daha iyi olduğunu gösteriyor.

Bitcoin’deki son düşüş, borsalara 100.000 ila 1 milyon dolar değerinde Bitcoin bırakan küçük ve orta ölçekli balinaların satışına tanık oldu. Bununla birlikte, olumlu bir işaret, daha büyük boyutlu balinaların piyasaya gireceğini gösteriyor gibi görünüyor. Uzun vadede yükseliş kaçınılmazken kısa vadede kriptolar yatırımcıyı üzecek gibi duruyor. Böylesine belirsiz bir atmosferde, kısa vadede diğer büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermesi muhtemel ilk 5 kripto para birimine bakalım.

BTC/USDT

Boğalar, fiyatı 50.000 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkarmak için çok çalışıyorlar, ancak her küçük yükselişte ayıların sert direnişiyle karşı karşıya kalıyorlar. Bu, ayıların avantajlarını korumaya ve düşüşü 43,006  dolarlık bir sonraki kritik desteğe kadar uzatmaya çalıştıklarını gösteriyor.

ETH/USDT

Boğalar bir kez daha 20 günlük EMA’yı (2.235 $) tutmayı başardılar ve bu da trendin güçlü kaldığını ve alıcıların düşüşlerde biriktiğini gösteriyor. Ethereum şimdi 2,545 ila 2,645 doları genel direnç bölgesine yükselmeye çalışacak.

 

BNB/USDT

Binance Coin (BNB) şu anda yükseliş trendinde görünüyor. Boğalar 480 dolarlık desteğe düşüşleri satın alırken, ayılar 600 ila 638,57 dolarlık genel direnç bölgesini hedefliyor. Güçlü bir yükseliş trendinin ardından menzile bağlı bir eylem, yatırımcıların kar etmek için acele etmemelerini gösteriyor.

XMR/USDT

Monero (XMR) güçlü bir yükseliş trendinin hala içinde. Boğalar 288,60 dolarlık desteğe yakın düşüşleri agresif bir şekilde satın aldıkları için ayılar tarafından bir düzeltme başlatmak için tekrarlanan girişimler başarısız olmaya devam ediyor.

CAKE/USDT

PancakeSwap (CAKE), son birkaç gündür 28 dolar seviyesinin yakınında sert bir dirençle karşı karşıya kalmıştı. Ayılar, fiyatı 23 Nisan’da 20 günlük EMA’nın (24 dolar) altına düşürmeye çalıştı, ancak boğalar düşüşü agresif bir şekilde satın aldı ve bu da yükselişe sebep olmuştu. CAKE’dede yükseliş bekleniyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!