Pazartesi, Nisan 19, 2021

Bu Hafta En Çok Aranan Altcoin’ler: Altcoin Sezonu Başlıyor mu?

Geçen haftanın en çok aranan coinleri pek şaşırtmadı. Son günlerdeki yükselişleriyle gündem olan coinler ilk sıralara yerleşti.

İşte geçen haftanın (1-7) Nisan en popüler coinleri:

Özellikle bugün kripto para borsalarında yaşanan çekilmelerden dolayı çok fazla düşüş gerçekleşti, çekilme altcoinleri de etkiledi (Bkz. https://coinotag.com/bitcoinlerin-borsalardan-cekilmesi-ne-anlama-geliyor-kripto-paralar-sert-dustu/ ).

Özellikle BitTorrent’in haftalık süreçte gerek gündemden düşmemesi, Twitter’da yükselişinden dolayı top trend olması kimileri tarafından televizyon kırdırtsa da kimileri tarafından ”bütün çaylar benden” dedirtmiş durumda. Günlük süreçte en çok kaybı veren coin, haftalık ve aylık süreçte çok iyi performans gösterdi.

Listede adını çok duymasak da Ecomi 3.sıraya girmiş durumda. Medya da pek yer almayan coin uzun vadede ciddi işler başardı.

Chilliz treni kalktıktan sonra peşinden koşanlar olsa da treni yakalayamadılar ve kısa vadeli süreçte kayıplar yaşandı.

Son zamanlarda CoinMarketCap sıralamalarında rakip tanımayarak üst sıralara yerleşen Tron, günlük bazda sert çakılsa da orta ve uzun vadede ciddi işler başaracağı düşünülüyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Umut Can Şahin
  Umut Can Şahin, 2017 Yılında Bitcoin'i duymasıyla birlikte kripto para dünyasına merak sarmış ve bu alanda kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, konuyla ilgili gruplarda moderatörlük yapmış ve kurucu üyeliğini üstlenmiştir. Bunlarla birlikte borsa ağırlıklı olmak üzere kripto para eğitimlerine devam etmekte ve çalışmalar yürütmektedir. 1 Nisan tarihinde Coin Otağ bünyesine yazar olarak katılmıştır. Mail ve İnstagram üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21