Teknik Göstergeler Dogecoin’de (DOGE) Olumlu mu?

Dogecoin (DOGE) piyasası spekülasyona dayalıdır ve son konsolidasyonundan çıkmak için ivme kazanabilir. Teknik göstergelere göre fiyatın yönü neresi?

Haber-On-Izleme-doge
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla CEO’su Elon Musk, birbiri ardına tweet atarak Dogecoin piyasasına dikkat çekti. Ancak şimdi CEO’nun erişimi Bitcoin pazarlarına da değdi. DOGE piyasası spekülasyona dayalıdır ve son konsolidasyonundan çıkmak için ivme kazanma ihtimali var.

48,54 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin, bugüne kadar 72 kat getiri sağlıyordu. Son borsa listelemesinin ardından Musk’ın tweetleri, fiyatın altını doldurdu.

Fiyattaki bu artışla birlikte spekülasyonlar da hız kazandı ve Dogecoin piyasası yatırımcı sayısında bir büyüme gördü. Raporlara göre bu, Dogecoin’i bir aydan kısa bir süre tutan adreslerin Mayıs ayında rekor bir seviyeye ulaşmasıyla sonuçlandı.

Yatırımcıların sayısı şimdiden Mayıs ayındaki seviyelere yaklaştı. İlginç bir şekilde, hacim eşit derecede yüksek kaldı. Bu, tüccar sayısının düşük olmasına rağmen, önemli bir sermaye girişi olduğunu gösteriyor.

DOGE piyasasındaki spekülatif faaliyetin miktarına işaret eden bir diğer önemli ölçüt, kısa vadeli likidasyonların hacmi ve ardından sürekli takas hacmindeki artıştı.

Son ralli, DOGE’nin kaldıraçlı yatırımcılarının 16 milyon doların üzerinde tasfiye kaydettiğini gördü. Bununla birlikte, sürekli takaslar birkaç saat içinde yüzde 104 arttığından, piyasa borsa listelemesinin olumlu haberlerine hızlı tepki verdi. Sürekli Takas Hacmi, 14 Mayıs’tan beri görülmeyen 20 milyar doları kırdı.

Bu artan sürekli takas hacmi, trend gücünün bir işaretiydi. Fiyat konsolide olmasına rağmen, DOGE için piyasa temelleri güçlü ve yükselişteydi. Bununla birlikte, fiyat dalgalanmasının yönü piyasa duyarlılığı tarafından belirlenecektir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.293311dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!