Çarşamba, Ocak 27, 2021

Breezecoin E-Ticaret pazarına giriyor!

Breeze de Mar ailesinin bir üyesi olarak piyasaya sürülen Breezecoin (BRZE) kripto para birimi, iş dünyası ile dijital para birimleri arasında güçlü bir bağ oluşturmaya devam ediyor. Fiziksel gayrimenkul varlıkları ve turizm sektörü (örneğin sağlık turizmi ve otel rezervasyonu hizmetleri) ile doğrudan bağlantılara sahip olmasının yanı sıra, Breezecoin gerçek hayatta kullanım alanları söz konusu olduğunda sürekli genişlemeye devam ediyor.

Breeze de Mar, kuruluş tarihinden bu yana, bulunduğu zamana uygun bir bakış açısı kullanırken, bir adım ileriyi de her zaman düşünmüştür. Bir yandan, Koronavirüs Pandemi döneminin tüm korkunç etkilerini gözlemleyen şirket, öte yandan, bu tarihsel dönemde, tüm insanların evlerinde yaşayıp/çalışıp kendi mutluluğuna yatırım yapmak için evden çıkmak gerekmediğini fark ediyor. Çoğu insanın sosyal mesafeye önem verdiğini, dolayısıyla fiziksel mağazalara gitmekten kaçınmaya eğilim gösterdiğini ve online alışverişle daha çok ilgilenmeye başladığını görüyor.

Bir kripto para birimi geleceği düşündüğünde, yenilikler yaratır!

Breezecoin, bu zor zamanlarda insanların bu ihtiyaçlarına karşılık vermek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Bu hedefe nasıl ulaşabilir sorusunun cevabı ise gayet kolay. Gün geçtikçe daha fazla insanın online alışveriş yapmasından yola çıkarak, şu anda BRZE’nin online alışveriş alanında kullanılmasını sağlayan inanılmaz bir platform oluşturma sürecinde; bu platform sayesinde, ister evinize küçük bir abajur, isterseniz tost makinesi, hatta siz veya aileniz için yepyeni bir bilgisayar olsun, herkes alışverişlerini online olarak yapabilecek!

Başlangıçta bu platformda 2 ödeme seçeneği olacak: FIAT Moneyler ve BRZE! 

Satın alımlarınız için BRZE kullanmayı seçmenizin ana nedenlerinden biri, uzun vadede, daha fazla kişinin bu platformu kullanacağı ve bu ödeme türünü seçeceği için, daha fazla BRZE talep edilecek ve bu nedenle, BRZE, uzun vadede önemli ölçüde artacak. Böylece alışverişinizin keyfini çıkaracak ve cüzdanınızdaki paranın değerini yükselteceksiniz, hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz oranlarda!

“Kulağa harika geliyor ama bu platform ne zaman yayınlanacak?”

Breeze de Mar, 24 Aralık 2020 Noel Arifesinde size konfor ve neşe seviyenizi yükseltecek bir hediye sunmaya hazırlanıyor! Böylece, yeterli bilgiyi toplayıp BRZE’yi şimdi satın alma kararınızı düşünmeniz için gereken tüm zamanı elde edeceksiniz. Ayrıca kendinizin veya sevdiklerinizin istedikleri tüm hediyeleri verdiğinizde yüzlerinde oluşacak mutluluğu düşünün…

Breezecoin’ in gelecek planları nelerdir?

Kesinlikle bu hizmetlerle kısıtlı kalmayacakları belli! Breezecoin ihtiyaçlarınızı tanımlama yolunda başlayıp ilerlediğinden ve tüm insanlar için alternatif çözümler, hizmetler sunduğundan dolayı, onu çok yakında diğer birçok websitesinde bir ödeme seçeneği olarak da bulabileceksiniz! Dahası, yakında bu kripto para birimiyle ve tüm Breeze de Mar ailesiyle ilgili tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz yeni bir mobil uygulama yayınlayacaklarının haberini de öğrenmiş bulunuyoruz. (gayrimenkul sektörü ve sağlık turizmi ile ilgili ana markaları ve otel rezervasyonu yapmak için kullanabileceğiniz bir seyahat acentesi gibi).

Bonus!

breezecoin sosyal

Hem Breeze de Mar hem de Breezecoin’i sosyal medya hesaplarından takip edin, çünkü önümüzdeki yıl başlayacak lüks otomobil satın alma veya kiralama ile ilgili yenilikçi bir inovasyon hakkında da bilgi alabilirsiniz!

Breezecoin, gayrimenkul ile ilgili en büyük kripto para birimidir ve dileklerinizi gerçekleştirerek gelecekte de bu konumunu korumayı planlamaktadır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34