Çarşamba, Ocak 27, 2021

Bounce Finance, Chainlink ile ana ağ entegrasyonunu duyurdu

Merkezi olmayan finans dünyasıyla [DeFi] Kripto-ekosistemin önemli bir parçası haline gelen sahadan birçok proje son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Chainlink’in merkezi olmayan oracle ağı, DeFi dünyasının en popüler projelerinden biri olmuştur. Bu popülerliğe ek olarak, Merkezi olmayan bir açık artırma protokolü olan Bounce Finance, Chainlink ile ana ağ entegrasyonunu duyurdu.

Ethereum ve Binance Smart Chain üzerinde faaliyet gösteren Bounce Finance projesi, Chainlink’in Fiyat Beslemelerinin entegrasyonuna dikkat çekerek, Açık artırma teklifindeki varlıklar için adil döviz kurları sunarken tahmin piyasalarının sonucunu güvenli bir şekilde belirleyebileceğini belirtti.

Chainlink’in en popüler entegrasyonu Binance Smart Chain ile görüldü [BSC] ana ağ. Entegrasyonla birlikte, Oracle’lar BSC’de akıllı sözleşmeler oluşturan geliştiriciler için mevcuttu. Binance’e göre, Entegrasyon, geliştiricilerin Chainlink’i doğrudan zincir üzerinde kullanmasına ve ödemesine olanak tanıyan ve onu Ethereum’dan bağımsız kılan Chainlink protokolünün yerel bir dağıtımını kullandı.

Chainlink’in fiyat beslemeleri, Moonbeam dahil olmak üzere akıllı sözleşme platformlarında hızla kabul edildi. 17 Aralık’ta Moonbeam akıllı sözleşme platformunu geliştiren şirket PureStake, Chainlink’in Moonbeam TestNet ortamına entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Duyuru not edildi,

“Bu entegrasyon, Chainlink’in pazar lideri oracle işlevselliğini Moonbeam’e getiriyor ve geliştiricilerin herhangi bir harici veri kaynağını kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanıyor – üstelik Polkadot ekosisteminden ayrılmadan.

İlk entegrasyon, Chainlink’in yaygın olarak kullanılan Fiyat Beslemelerinin Moonbeam üzerinde konuşlandırılmasını içeriyor ve dApp’lerin güvenli, güvenilir ve halihazırda canlı olan merkezi olmayan oracle ağları tarafından desteklenen en geniş zincir içi piyasa verileri koleksiyonuna erişim sağlıyor.

Finansal kaynaklarına yönelik bu artan talep, Özellikle yeni projeler arasında, Chainlink Community Grant Program’ın Blockchain entegrasyon hibesini BlockSpaces ve Linkup’a sunmasına neden oldu. İki proje, Chainlink oracle’larını kullanarak dApp’ler oluşturan geliştiricilerini desteklemek için, NEAR blok zincirinde Chainlink’in yerel bir ana ağ entegrasyonu için hibe alıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 29,754.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺11.95
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺20.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.61