Borsalardan Bitcoin (BTC) Çıkışı Bozgunu Bitiriyor mu?

blokzincir
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsalarda satışa sunulan kripto para sayısı ne kadar azsa, piyasaların yükselme şansı o kadar artar. Zincir üstü verileri borsalardan çekilen kripto para sayısının arttığını gösteriyor.

Zincir üstü verilere göre borsalara yedi günlük ortalama net Bitcoin (BTC) girişi, 22 Nisan’dan bu yana ilk kez negatife döndü. Bu, kripto paraların dört haftalık bir aradan sonra borsadan ayrıldığı anlamına geliyor, yatırımcıların muhtemelen bir fiyat artışı bekleyerek varlıklarını doğrudan gözetim altına almaya başladığını gösteriyor.

Yatırımcılar genellikle varlıklarını satmak istediklerinde borsalara kripto para aktarırlar, bu nedenle tutarlı net girişler düşüş eğilimini temsil eder ve çıkışlar yükseliş hissini işaret eder.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,380.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!