Perşembe, Şubat 25, 2021

Boby Lee: Bitcoin 250.000 $ ‘a Gidecek!

Bitcoin (BTC) fiyatı hakkındaki yorumlarının çoğu doğru, kripto para birimi uzmanı Bobby Lee, yakın gelecekte çok daha büyük artışlar olacağını iddia etti.

Ballet kripto para cüzdanının CEO’su ve kurucusu Aralık 2018’de bir sonraki Bitcoin rallisinin 2020’nin sonlarında başlayacağını, 2021’in başlarında devam edeceğini ve Aralık’ta zirveye ulaşacağını söylemişti. Geçen yıl başlayan son boğa piyasası, Bitcoin fiyatı Aralık ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ve bir sonraki ay 30.000 $ ‘a ulaşana kadar devam etti.

Lee, 2018’deki 333.000 dolarlık BTC tahminini geri çekti, ancak Bitcoin’in yaklaşık 55.000 dolar olan mevcut fiyatının solda sıfır kalacağını iddia etti:

“En az 4-5 kat artacağını düşünüyorum, bu nedenle bu yıl 200.000 ila 250.000 $ ‘a ulaşacak.”

Mevcut fiyat hareketinin büyük olasılıkla Tesla gibi kurumsal yatırımcıların kripto para piyasasına giren haberlerinden kaynaklandığını ve ekosistemdeki pek çok kişinin SEC’in şu anda bir Bitcoin değişim yatırım fonunu onaylamaya yakın olduğuna inandığını söyledi.

Lee, “Elon Musk kadar saygı duyulan” birinin şirketinin bilançosunun bir bölümünü sanal para birimine taşıdığını, “her kamu şirketinin her yönetim kurulu üyesinin ve hatta özel şirketlerin yönetim kurulu üyelerinin” aynı yatırımı düşünmeye yaklaşacağını söyledi.

Musk’ın girişimi olan SpaceX’in de bu eğilime dahil edileceğini vurguladı. Şirketin finans yöneticisi Bret Johnsen, MicroStrategy’nin kurumsal Bitcoin strateji konferansına katıldığının altını çizdi.

Lee’nin kripto varlığı için uzun vadeli tahminleri arasında 2022’de gerçekleşecek fiyat düşüşü var. Bale CEO’su 2028 yılına kadar altın BTC piyasa değeri yakalayacağın ve zamanı geldiğinde fiyatın 500.000 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyor.

 “[Bitcoin] Zirveden sonra çökecek ve bu kaza yıkıcı olacak ”dedi ve“ Birçok insan için büyük bir sürpriz olacak. “Ama o, Kripto varlık zaman içinde “yedeklenecektir”.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 48,428.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺20.40
  THYAO.IS₺12.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.16
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.40