Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBNB Fiyatı 340 Doların Üzerinde Kapanış Yaparsa, 400 Dolarlık Daha Büyük Bir...

  BNB Fiyatı 340 Doların Üzerinde Kapanış Yaparsa, 400 Dolarlık Daha Büyük Bir Yükselişi Tetikleyebilir

  -

  Binance coin (BNB) fiyatı, ABD Doları karşısında 320 dolar seviyesinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor. 340 dolar direncinin üzerinde bir kırılma olursa yükselmeye devam edebilir.

  • Binance coin fiyatı, ABD Doları karşısında 320 dolar seviyesinin üzerinde boğalık işaretleri gösteriyor.
  • Fiyat şu anda 315 dolar ve 100 basit hareketli ortalama (4 saatlik) seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • Binance’nin veri kaynağına göre BNB/USD çifti 4 saatlik grafikte 330 dolar civarında dirençle birlikte anahtar bir sözleşmeli üçgen oluşuyor.
  • Çift, 340 dolar direncinin açık bir şekilde üzerine çıkarsa kazanımlarını hızlandırabilir.

  Binance Coin Fiyatı Daha Fazla Kazanç Hedefliyor

  Son birkaç günde, BNB fiyatı, bitcoin ve ethereum gibi 300 dolar direncinin üzerinde önemli bir artış gördü. 320 ve 335 dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir hareket vardı.

  Ancak, boğalar 350 dolar direnç bölgesini aşamadı. 347 dolar civarında bir yükseklik oluştu ve fiyat son zamanlarda aşağı doğru bir düzeltme başlattı. 335 ve 330 dolar seviyelerinin altına düştü. Fiyat, 300 dolarlık salınım düşük seviyesinden 347 dolarlık yüksek seviyeye doğru yükselişin %50 Fib geri çekilme seviyesinin altına düştü.

  Ancak, BNB fiyatı hala 315 dolar ve 100 basit hareketli ortalama (4 saatlik) seviyesinin üzerinde işlem görüyor. 300 dolarlık salınım düşük seviyesinden 347 dolarlık yüksek seviyeye doğru yükselişin %61,8 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde kaldı.

  Yukarı yönde, hemen bir direnç 330 dolar civarında. Ayrıca, BNB/USD çifti 4 saatlik grafikte 330 dolar civarında dirençle birlikte anahtar bir sözleşmeli üçgen oluşuyor. Sonraki büyük direnç seviyesi 335 dolar civarında oluşuyor. Ana direnç seviyesi 340 dolar civarında oluşuyor.

  BNB Fiyat Grafiği
  Kaynak: TradingView.com’daki BNBUSD

  Sözleşmeli üçgen direncinin açık bir şekilde üzerine çıkış ve ardından 340 dolar, fiyatı 365 dolar direncine doğru gönderebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 400 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

  BNB’de Aşağı Yönlü Kırılma?

  BNB, 340 dolar direncini aşamazsa, başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek seviyesi 322 dolar civarında.

  İlk büyük destek seviyesi, 315 dolar seviyesi veya 100 basit hareketli ortalama (4 saatlik) seviyesi civarında. Sonraki büyük destek seviyesi 300 dolar civarında. 300 dolarlık destek seviyesinin altında bir düşüş kırılması olursa, 280 dolarlık destek seviyesine doğru uzatılmış bir düşüş olabilir.

  Teknik Göstergeler

  • 4 Saatlik MACD – BNB/USD için MACD boğa bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – BNB/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.
  • Önemli Destek Seviyeleri – 322, 315 ve 300 dolar.
  • Önemli Direnç Seviyeleri – 330, 340 ve 365 dolar.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler