Diğer
  Ana SayfaHaberBNB Fiyatı 300 Dolara Düşebilir Mi? Güncel BNB Analizi!

  BNB Fiyatı 300 Dolara Düşebilir Mi? Güncel BNB Analizi!

  -

  • BNB Fiyatı bugün %2’den fazla düşüş yaşadı.
  • BNB kritik desteği 319$’a tutunabilecek mi?
  • BNB Yatırımcılarını gelecekte neler bekliyor?

  Binance Coin 300$ seviyelerine düşüş yaşayabilir mi? BNB Yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel BNB Analizi!

  Orta Vadeli BNB Fiyat Analizi!

  Günlük Binance Coin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük Binance Coin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Binance borsasının kripto parası olan BNB coin, 319$ desteğinin üzerinde fiyat hareketlerini 1 haftadır sürdürüyor.

  BNB fiyatı analizde belirtilen 319$ desteğinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini 340$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  BNB Fiyatı analizde belirtlen 319$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yapması halinde düşüş hareketini grafikte belirtilen 300$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyecektir.

  BNB fiyatı 300$ desteğinin altında günlük mum kapanışları yapması halinde, düşüş hareketini günlük destek bölgesi olan 278$ seviyesine kadar gerçekleştirebilir.

  Önemli Fibonacci Bölgeleri Nereler?

  Binance coinin önemli fibonacci destek bölgeleri incelediğinde, 297$ – 289$ – 283$ aralıkları fibonacci’nin OTE bölge aralığıdır.

  BNB fiyatı analizde belirtilen bölge aralığından dönüş sağlaması halinde, bu bölgeden yeni yükseliş treendi başlatabilir.

  OTE Nedir?

  “Optimal Trade Entry” (OTE), bir yatırım pozisyonuna girerken en uygun fiyat seviyesini belirlemek için kullanılan bir terimdir. OTE, yatırımcıların risklerini azaltmak ve potansiyel kazançlarını artırmak için doğru zamanda doğru fiyattan pozisyon açmalarına yardımcı olur.

  OTE, yatırımcıların fiyatın zirve veya dip noktasına yakın seviyelerde pozisyon açmasını engelleyerek, aşırı alım veya aşırı satım bölgelerinden kaçınmalarına yardımcı olur. Bu, yatırımcıların düşük riskle yüksek getiri elde etmelerini sağlayabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler