Bluzelle (BLZ) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bluzelle (BLZ) yorum analizimizle birlikte, Bluzelle Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BLZ için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Bluzelle yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken metaverse odaklı kripto para birimi olan Bluzelle de kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BLZ Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

BLZ-01.01-01

BLZ yorum analizi ile birlikte Bluzelle coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BLZ fiyatının belirli bir aralıkta işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için aşağı ve yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu yatay aralığın dışına çıkılması halinde net bir trend yönünde fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

BLZ için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.26 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin 0.295 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.33 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Bluzelle için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin aktif olması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.215 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.19 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.16 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Bluzelle Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

BLZ-01.01-02

Bluzelle (BLZ) teknik analizimizle birlikte, BLZ’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Bluzelle fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında işlem görülmeye devam edilmesi ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam etmesi ile Bluzelle‘nin fiyatında da buna paralel olarak aşağı yönlü fiyat hareketlerinin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

BLZ Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.215

0.26

5 3 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook