Bloktopia (BLOK) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-7

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bloktopia (BLOK) yorum analizimizle birlikte, Bloktopia Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BLOK için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BLOK yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altına düşerken BLOK da kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BLOK Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

BLOK-12.22-01

BLOK yorum analizi ile birlikte Bloktopia coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BLOK fiyatının öenmli bir düşen trend çizgisinin üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. BLOK, yorum analizimize başladığımız sırada 0.063 dolar seviyelerinden işlem gördüğü gözlemlenmektedir.

BLOK için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.0675 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile 0.074-0.077 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.094-0.098 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahipti. Öyle ki bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

BLOK için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.0585 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.0537 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.046-0.049 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanabilir.

Bloktopia Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

BLOK-12.22-02

Bloktopia (BLOK) teknik analizimizle birlikte, Bloktopia’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, BLOK fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin altına düşmesi halinde altcoin için düşüşlerin tekrardan başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

BLOK Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.0585

0.0675

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook