BlokFi, BTC Hediyeli Kredi Kartlarını Dağıtıyor!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Sahip olanların ödeme ödüllerini Bitcoin ile alacağı Visa destekli kart dağıtılmaya başlandı.

Bitcoin İle Ödeme Ödülleri Alınabilecek!

visa kripto para banka kartı bitcoin
Visa Bitcoin İle Geri Ödeme Yapacak

New York merkezli kripto kredileri ve tasarruf girişimi olan BlokFi, bugün Bitcoin ödüllü kredi kartını dağıtmaya başladı. Kart, Amerika Birleşik Devletleri bekleme listesindeki onaylanmış müşterileri seçmek için kullanılabilecek.

Kart, Visa’nın kabul edildiği her yerde geçerli olacak. Hava yolu ödülleri veya diğer geri ödeme ödülleri yerine Bitcoin olarak %1,5 geri kazanmalarını sağlayacak. Resmi adı BlockFi Rewards Visa Signature Kredi Kartı olan kart geçtiğimiz yılın sonunda duyurulmuştu.

Kartın Avantajları!

Visa'dan Bitcoin Hamlesi
Visa’dan Bitcoin Hamlesi

Kartın ilk başlarda yılda 200 dolarlık bir ücreti olacağı söylentileri çıkmıştı. Ardından bunların doğru olmadığına yönelik bir açıklama yapıldı. Kartın tamamen ücretsiz olacağı duyuruldu. Kart Sahipleri 50 bin doları aşan harcamalarda ise %1,5 geri ödeme almak yerine %2 ödeme alacaklar. Yani 60 bin dolar harcama yapan bir kullanıcı 10 bin doların %2’sini geri alacak. Kullanıcılar bu kararı olumlu bir şekilde karşılıyor. Atılan bu adımdan genel olarak kripto para yatırımcıları da memnun gözüküyor.

Bitcoin Kazanmak Her Zamankinden Daha Kolay!

Visa'dan Bitcoin Girişimi
Visa’dan Bitcoin Girişimi

BlokFi Kurucu Ortağı Flori Marquez, kripto para birimlerinin finansal alanları yeniden şekillendirmedeki rolünü neredeyse herkes biliyor dedi. “Bu kart insanların günlük alışveriş yaparken Bitcoin kazanmasını her zamankinden daha kolay hale getirecek” açıklamalarında bulundu.

Yatırımcıların pozitif baktığı bu gelişme hem kripto para dünyası için hem de Visa’nın sektörde önder olarak kalma çabası için bir olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor. Kripto paraların kartlara kadar girmesi yaygınlaşmasının çok önemli bir adımı olarak görülüyor.

Ülkelerin kabul etmesi ile de birlikte halkın içerisine kripto paraların daha hızlı karışması düşünülmekte. Analistlerde bu duruma pozitif bakıyor ve bu tarz gelişmeleri piyasanın lehine olarak değerlendiriyorlar. Yakın zamanda hayatımızda kripto paraları daha yaygın ve daha kullanılır bir biçimde göreceğiz gibi duruyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook