Blog | CO
ETHW Coin Yorum Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

ETHW coin yükseliş hareketine devam edecek mi? ETHW coinin geleceği ne olacak? ETHW Coinin önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik.

Polkadot (DOT) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Polkadot (DOT) olarak bilinen bir ağ yapısına sahip proje ve coini sizler için araştırdık. Gawin Wood’un kurduğu bu projeyi inceliyelim.

Ethereum (ETH) Direnci Kırabilecek Mİ? 26 Eylül 2022

Direnç seviyesini sıklıkla test eden Ethereum henüz yeterli bir tepki alabilmiş değil. Sizler için analizini yaptığımız grafiklere bakalım.

Polygon (MATIC) Destek Noktasında! 26 Eylül 2022

Destek noktasına gelen Polygon (MATIC) için analiz yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Filecoin Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

FIL coin grafiğini incelediğimizde, gün içerisinde %8 yükseliş yaşamış ve ardından %5 düşüş gerçekleştiği görünüyor. FIL coinin geleceği ne olacak ? Yazımızda önemli destek ve direnç seviyelerini belirtik.

REN Coin Yorum Fiyat Analizi! Kritik Bölgede!

Ren Coin Fiyat Analizini incelediğimizde, günlerdir yatay hareketine devam ettiği görünüyor. Ren Coinin geleceği ile alakalı önemli gelişmeler var. Yazımızda önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik.

REEF Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Reef coinin son 2 günde %17 yükseliş yaşadı. Reef coin önemli direnç seviyesinden red yedi. Peki yükselişe devam edecek mi? Yazımızda önemli destek ve direnç bölgelerini belirttik.

Solana Coin Yorum Analizi! Önemli Direnç Bölgeleri!

Solana coin yükseliş hareketinde devam edecek mi? Solana coinin önemli destek ve direnç bölgelerini yazımızda belirttik.

SHIBA Coin Fiyat Analizi! Kritik Bölgede!

Shiba coin grafiğini incelediğimizde, daha önceki boğa dönemi başlangıç fiyatlarına kadar düşmüş durumda. Shiba coinin önemli destek ve direnç seviyelerini yazımızda belirttik.

Chiliz (CHZ) Dirençten Geri Döndü! 24 Eylül 2022

Oldukça dalgalı fiyat hareketleri sergileyen CHZ direnç seviyesinden geri döndü. Analizini yaptığımız grafiklere gelin daha yakından bakalım.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler