Pazartesi, Nisan 19, 2021

BLOCKCHAIN SAĞLIK ALANINDA DA İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR

Blockchain sağlık programı ağı, sağlık alanında dağıtılmış defter teknolojisinin nasıl kullanılacağı konusunda tartışmaları teşvik etmede ilerleme kaydetmeye devam ediyor.

blockchain sağlık
Blockchain Sağlık ve Endüstrisi

Çekirdek üye olan Mary Butler-Everson ve orijinal kurumsal üyelerin diğer temsilcileri,  daha fazla ödeme yapan ve sağlayıcı kuruluşu bulmakta olup, blockchain’in sağlık hizmetlerinde çözebileceği zor sorunlara ortak bir zemin bulmaktadır.

blockchain sağlık

Yerel bir haber kanalına konuşan Butler-Everson. “Her ne kadar hepimiz rekabet etsek de, temel konularda, standartlara ve veri setlerine olan ihtiyaç konusunda hemfikir olduğumuzu görüyoruz” dedi. Endüstriyi dönüştüreceksek uzlaşmaya ihtiyacımızın olacağını belirtirken çalışmaların ara vermeden devam ettiğini de dile getirdi.

Blockchain teknolojisinin kullanılabileceği 30 potansiyel kullanım vakası var. Zor iş genellikle rakiplerin endüstri problemlerini araştırmaya  ve blockchain’in bunları nasıl çözebileceğine yeni bir bakış atmalarını gerektirir.

blockchain

Buna ek olarak Mary Butler-Everson Blockchain’i sağlık endüstrisinde kullanarak rekabet etmediklerini -herkesin ortak ağrı noktasına sahip olduğu süreçler yarattıklarını ve bunların çözümlerinin blockchain ile çok kolay bir şekilde çözülebilir hale geleceğini  söyledi.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21