Diğer
  Ana SayfaSponsorBlockchain Dünyasını Metatime ile Keşfedin!

  Blockchain Dünyasını Metatime ile Keşfedin!

  -

  Metatime tohum satışlarından 11 milyon dolarlık yatırımıyla ön plana çıkıyor. Şimdi ise MTC ön satışı yayına giriyor. İşte tüm detaylar. Metatime ilk ön satışa başlıyor, sen de hemen katıl ve geleceğe yatırım yapmaya şimdi başla!

  Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz 2 tohum satış (seed sale) ile kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan toplam 11 milyon ABD doları yatırım aldık. Şimdi, ilk halka açık MetaCoin ön satışı başlıyor. Sen de ön satışa hemen katılabilir, geleceğin ekosistemine bugünden yatırım yapabilirsin.

  Kendi blockchain ekosistemimizle iddialı bir başlangıç yaptık ve ilk ön satış sürecimizi başlattık. İlk yatırımcılarımıza birçok avantaj sunduğumuz ön satış sürecinde toplam 100 milyon adet MetaCoin (MTC) satıyoruz!

  Metatime olarak dünyanın en geniş kapsamlı blockchain ekosistemini kurmak için yola çıktık, ürün ve hizmetlerimizi hayata geçirmeye başladık. Bu kapsamda, kendi blockchain ağımız MetaChain’in yerel kripto varlığı olan MetaCoin (MTC) ön satışına başladık ve 03.03.2023-23.03.2023 tarihleri arasında talep topluyoruz. MetaCoin ön satışımız ise toplanan talepler doğrultusunda 23 Mart tarihinde gerçekleşecek.

  Ön Satışa Özel %3 Bonus MTC!

  Metatime olarak ilk ve ikinci Tohum Satış’larında (Seed Sale) toplam 200 milyon adet MetaCoin satarak, 11 milyon ABD doları gelir elde ettik. Tohum satışlarının ilkinde MTC 0,05 ABD dolarından satılırken, ikincisinde ise 0,06 ABD dolarından alıcı buldu.

  Ana odağımızı ‘insan’ olarak belirledik ve ön satış sürecinde yatırımcılarımıza birçok avantaj sunuyoruz. MetaCoin’in 03.03.2023-23.03.2023 tarihleri arasında gerçekleşecek ön satış sürecinde talep oluşturan yatırımcılar süreç sonunda %3 bonus ile MetaCoin sahibi olabilecek. Ayrıca diğer kripto varlık ön satışlarından farklı olarak yatırımcılarımıza ilk ve tek ‘kilitsiz’ MetaCoin ön satış imkânını sunuyoruz. Bu ön satışa özel olarak sunduğumuz bu imkândan sadece MetaCoin’in ilk yatırımcıları yararlanabilecek. Bu özel satış için fiyatı ise ‘0,07 ABD doları’ olarak belirledik. Sen de hemen avantajlarla dolu ön satışa katılabilir, bugünden geleceğe yatırım yapabilirsin.

  Kilitsiz yapılan bu ilk özel satışın ardından ön satış süreçleri farklı fiyat kademeleriyle devam edecek. İkinci ve üçüncü ön satış süreçlerinde ise sırasıyla 0,08 ABD dolarından ve 0,09 ABD dolarından satışa sunacağız. Bu kademeli satışlarda ise kilit süreleri belirledik. Daha detaylı bilgi için ön satış ekranımızı inceleyebilirsiniz.
  MetaCoin ön satışına katılmak için hemen tıklayın!

  Auto-Burn ve Fee-Burn ile Arzı Sürekli Sınırlandırıyoruz!

  Metatime_aragorsel_2

  Yatırımcılarımıza bir kripto varlıktan daha fazlasını sunduğumuz MetaCoin, Auto-Burn ve Fee-Burn olmak üzere iki farklı yakım mekanizmasına sahip. Bu sayede arz-talep dengesini yatırımcılarımıza faydalı olacak şekilde koruyoruz. Metatime olarak ön satış sürecimizde 100 milyon MTC satmayı planlıyoruz. MetaCoin’in toplam arzını ise 10 milyar adet ile sınırlandırdık.

  MetaAirdrop Etkinliklerimiz Başladı!

  Ön satışın yanı sıra, toplamda 200 milyon adet MetaCoin dağıtacağımız ve 10 ay boyunca sürecek MetaAirdrop sürecini de başlattık. 3 Mart 2023’te başlayan MetaAirdrop, 1 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek. MetaAirdrop’u, Liderlik Sıralaması (MetaLeaderboard) ve MetaPoint (MTAp) gibi yenilikler ile katılımcılara heyecan dolu bir mücadele alanı sunacak şekilde tasarladık. Metatime olarak yatırımcılarımız için en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlamış olduğumuz ‘tokenomics’ yapısı ile toplam arzı 10 milyar olan MetaCoin’in dağılımını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Büyük ödül havuzu ile dikkat çeken MetaAirdrop sürecimize hemen katıl ödülleri kaçırma!

  Metatime Sosyal Medya Hesapları:

  Twitter: https://twitter.com/metatimecom

  Instagram: https://instagram.com/metatimecom

  Telegram: https://t.me/metatime

  LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/metatimecom/

  Discord: https://discord.gg/metatime

  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler