BitTorrent (BTT) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

BitTorrent (BTT) yorum analizimizle birlikte, BitTorrent Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BTT için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BTT yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin sert düşüşler yaşarken WEB3 odaklı kripto para birimlerinde de düşüşler sürüyor. BTT ise eylül ayından beridir bir düşüş trendinde bulunuyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğun teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BTT Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

BTT-12.18-01

BTT yorum analizi ile birlikte BitTorrent coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, BTT fiyatının güçlü bir düşen trend çizgisinin altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

BTT için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.0029 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.0037 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.005 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

BTT için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.0023 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.0017-0.0019 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin derin bir düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır.

BitTorrent Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

BTT-12.18-02

BitTorrent (BTT) teknik analizimizle birlikte, BTT’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, BTT fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalamanın üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi altında kalmasıyla tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

BTT Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.0023

0.0029

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook