bitexen airdrop

Bitexen Airdrop | Exen Coin Kazanma ile Bitexen Para Kazanma

Güncellenme Tarihi

Bitexen airdropuna katılmak ve ücretsiz bitexen para kazanmak için aşağıdaki adımları dikkatlice yapınız. Bitexen Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz. İşte Bitexen para kazanma işlemi ile exen coin kazanma rehberi! Aşağıdaki airdrop’a katıl butonuna basıp hesap onaylarını (adres, kimlik) yaptıktan sonra minimal para yatırımıyla birlikte anında 2 Exen’i kazanabilirsiniz. O anki kur ile bozdurup Türk Lirası kazanabilirsiniz. Bu 02.06.2020’de tanesi 20 ₺ olmasından ötürü 40 ₺ yapmakta.

~50 TL
Değerinde
N/A EXEN
Referans
2 EXEN
Token
ERC20
Platform

Bitexen Airdrop Rehber:

  • Yukarıdaki airdrop’a katıl butonuna basıyoruz.
  • Sağ üstte bulunan doğrulama yerine tıklayıp KYC (+18) onayınızı yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .
Bitexen Borsası Airdrop

Bitexen (EXEN Coin)

EXEN Coin, Bitexen kullanıcılarına alım satımlarda ve komisyonlarda kullanılması için oluşturulmuş bir tokendir.

Reklam

Bitexen airdrobuyla birlikte Exen Coin kazanabilir, bu Exen Coinleri satarak para kazanabilirsiniz.
Exen Coin kazanma işlemleriniz için yandaki airdrop rehberini takip etmeniz yeterlidir.

Bitexen KYC Onayı Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Kimlik onayı için kimliğinizin ön ve arka fotoğraflarını yollayacaksınız.
  • Bu görevi tamamladıktan sonra adres bilgilerinizi girmek için e-devlet sitesine girip ikametgah bilgilerinizi almanız gerekmektedir. İkametgah bilginizi alırken ‘Kuruma İbraz’ demelisiniz ve ad kısmına ‘Bitexen‘ yazmalısınız.
  • Bütün bunları yaptıktan sonra KYC’niz 10 ila 15 dk arasında onaylanıyor. Hesabınıza da Exen Coinleriniz anında yatıyor. Bitexen para kazanma işlemiyle exen coin kazanma işlemi bu kadar dostlar!

1 Haziran 2020 Güncellemesi!

Bitexen tarafından güncellenen kampanya kurallarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz:

Bitexen Kampanya Koşulları
Bitexen Kampanya Koşulları

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Bitexen Türk borsaları arasında köklü borsaların başında gelmektedir ve kendilerini daha fazla kitleye tanıtmak için dağıtımlar yapmaktadırlar. Şu an yaptıkları EXEN Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Bitexen airdrop‘una katılıp, Bitexen para kazanma işlemiyle EXEN Coin kazananlara şimdiden bol kazançlar!

Bitexen Airdrop’u Nedir?

Bitexen airdropu, Bitexen tarafından EXEN Coin’lerin ücretisiz dağıtması anlamına geliyor. Nasıl kazanacağınızı sitemizde anlattık.

Bitexen Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Bitexen Airdrop’uyla, bitexen para kazanma işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilir ve exen coin kazanabilirsiniz. Kazandığınız Exen Coin’leri borsada satarak Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Bitexen Airdrobuna Nasıl Katılabilirim?

Bitexen airdrop’una katılıp bitexen para kazanmayla exen coin kazanmak için sitemizdeki rehberimizi takip etmeniz yeterlidir.

Bitexen Güvenilir midir?

Bitexen, İTÜ Arı Teknokent tabanlıdır dolayısıyla güvenlidir. Ücretsiz Bitexen para kazanma & Bitexen Airdrop işleminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Bitexen para kazanma işlemi, Bitexen Exen Coin kazanarak bu kazanılan Exen Coinlerin, Türk lirası karşılığında satılmasıyla paraya çevirilir ve bu yüzden Bitexen para kazanma olarak geçer. Bitexen para kazanma işlemi için yukarıda anlattığımız işlemleri yapmalı ve hesap onay seviyesini 3. aşamaya getirmelisiniz ve para yatırmalısınız ki Bitexen para kazanmanıza, ücretsiz 2 Exen coin kazanmanıza izin versin.

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr & coinotag.com bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

https://airdrop.com.tr/bitexen-airdrop/