BitcoinSV Yorum Analizi Uzun Vadeli: 14 Eylül

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşü olduğu için yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.
coin yorum

BitcoinSV için uzun vadeli yorum analizimiz aşağıda yer almaktadır.

Eylül ayının 1 haftasından sonra tüm piyasanın kırmızıya boyandığını gördükten sonra, 2. hafta, çoğu kripto para birimi için bir fırsat penceresi sundu ve çoğu, grafiklerde bir tür iyileşme için çalışıyor. Bu kripto varlıklardan bazıları güçlü artışlar kaydederken, Bitcoin SV önemli bir direnç seviyesinin oldukça gerisinde kaldı. BSV’nin son 24 saatteki düşüşü, kripto varlığı bir kez daha kritik destek seviyesinin altında bırakarak daha fazla amortismana neden oldu.

Yazım sırasında, Bitcoin SV, 2.98 milyar dolarlık piyasa değeri ile 162 dolar değerindeydi ve kripto para birimi sıralamada 11. sıraya geriledi.

BitcoinSV Yorum Grafiği 1 Günlük

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Önceki bir makalede belirtildiği gibi, Bitcoin SV’nin 2 Eylül’de 150 dolara ulaştıktan sonra yükseliş hareketi övgüye değerdi. Bununla birlikte, 174 dolarlık direnç noktası, kripto para biriminin toparlanması için çok fazlaydı. Tesadüfen, 174 dolar geçmişte düşüş eğilimini tersine çevirmek açısından önemli bir bölge oldu. Dolayısıyla, eğilimi tersine çevirememe Bitcoin SV’nin yüzünde patladı.

8 Eylül’de, düşüş mumundaki fitil 174 doların üzerine çıktı, ancak kripto, 174 doların üzerindeki pozisyonunu kapatamadı. 50-Hareketli Ortalama güçlü bir genel direnç olarak hareket ederken, Göreceli Güç Endeksi veya RSI aşırı satım bölgesini test etme olasılığı, yazının yazıldığı sırada kesinlikle daha yüksekti.

O sırada Bitcoin SV, önceki 165 dolarlık destek hattının çok altında işlem görüyordu.

Bitcoin SV 1 haftalık grafik

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Haftalık bir bakış açısından, Bitcoin SV’nin geçen haftadaki hareketi çok daha belirgindi. Saatlik grafikte bir çaba gibi görünse de, toparlanma Eylül’ün 1 haftasında değerin% 10’unu kaybetmesine neden olmadığından toparlanma yoğunluğu çok sınırlı kaldı.

50-Hareketli Ortalama yukarıdan güçlü bir şekilde baskı uyguladığından, Bitcoin SV’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde 174 $ ‘ı geçmesi için başka bir ralliye girme olasılığı düşük. Müthiş Osilatör, azalan yükseliş momentumunu da vurguladı ve simetrik üçgen şekilleniyor, muhtemelen başka bir düşüş eğilimi yaşıyordu.

Bitcoin SV muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde 150 doları test edecek.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.