Pazartesi, Mart 1, 2021

Bitcoin Hedeflere Hızlı İlerliyor!

Bitcoin fiyatı, verilere göre 58000 $ ‘ın üzerinde başka bir ATH’yi vurdu. Varlığın piyasa değeri 1 Trilyon Doların oldukça üzerindedir ve borsalardaki 24 saatlik ticaret hacmi yüzde 26,64 artmıştır. Bitcoin’in zincir içi analizi düşüş eğilimine işaret ederken, Panteral Capital’in mevcut fiyat rallisi hakkında bir yükseliş öngörüsü ve perspektifi var. Pantera Capital’in Bitcoin fonu açık ara en iyi performans gösteren fondur, onu yakından takip eden Grayscale ve Bitcoin fonlarının performansı, Bitcoin’in fiyatının Şubat 2021 için öngörülen hedeflerinin 3 hafta ilerisinde olduğuna işaret ediyor.

Bitcoin'in fiyatı neden 62968 dolarlık Nisan hedefinin üç hafta önünde

Pantera’nın S2F tahminlerinin yukarıdaki grafiğine dayanarak, Bitcoin’in fiyatının tam olarak ikinci haftada 2021 Mart’ta 52943 $ ‘a ulaşması bekleniyordu. Ancak, şu anda programın açıkça 3 hafta ilerisinde ve Nisan hedefi olan 62968 $’ a doğru ilerliyor.

Pantera’nın S2F tahminlerine göre, Bitcoin’in fiyatı Nisan ayının 62968 dolarlık hedefi için planlanandan 3 hafta ileride. Bitcoin’in fiyatı Nisan ayının hedefine doğru ilerleyen rallisine devam ederse, beklenenden daha erken gelebilir. Bitcoin’in oynaklığı bunda kritik bir faktördür. Şu anda oynaklık %19,7 ve yükselen para birimleri gibi varlık sınıfları daha yüksek oynaklığa sahip. Bununla birlikte, yükselen fiyat ve CME’deki kurumsal yatırımcıların artan açık ilgisiyle birlikte, Bitcoin’in dalgalanması üzerinde fiyat hedefini programın daha da ilerisine iten doğrudan bir etki olabilir. Kurumsal yatırımcıların yanı sıra, perakende tüccarların da önemli bir rolü vardır, çünkü spot borsalarda artan ticaret ticaret hacmine ve oynaklığa katkıda bulunacaktır. Aktif arz düşerse, spot borsalarda artan talep ve ticaret hacmi ile birlikte fiyatı artırabilir.

Bitcoin'in fiyatı neden 62968 dolarlık Nisan hedefinin üç hafta önünde

Borsalara Bitcoin girişi, Ocak 2021 ve 2020’nin son çeyreğindeki giriş seviyesinden daha düşük. Aynı zamanda, Bitcoin’in rezerv riski arttı ve Glassnode’dan alınan verilere göre iki yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, perakende tüccarlar için izlenmesi gereken bir ölçümdür. Bitcoin’in fiyat rallisinin yukarı doğru devam edip etmeyeceği, volatilite, risk ve spot ve türev borsalardaki ticaret hacmine bağlıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 46,144.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98