Çarşamba, Kasım 25, 2020

“Bitcoin’in fiyatı nefes nefese 21.000 $ ‘a yükseliyor”

Bitcoin (BTC) fiyat değerlendirmesini yapan usta yatırımcı ve analist Poppy, 2020 yılına kadar güçlü yükselişini sürdüren en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söyledi.

2 Kasım’da YouTube’da paylaştığı pazar analizi videosunda, 60.000 dolar BTC fiyatı gibi “ütopik hedeflerin” bile gerçeğe dönüşebileceğini vurguladı.

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Bitcoin’in yükselişinde en zorlu alanın 14.800 dolarlık direnç olduğunu belirten Poppy, “Bu dirençten sonra yol açık bir şekilde açık” ifadesini kullandı.

2008’deki Krizde Dünyaya Kriz Verildi

Bitcoin’in geliştiricisi Satoshi Nakamoto’nun 2008 ekonomik krizinin ardından blockchain ve kripto para fikrini tanıtarak dünyaya dijital bir mesaj verdiğini belirten Poppy, “fiyatlarda keskin artışlar” beklentilerini dile getirdi.

BTC / USDT çiftinin 1 günlük grafiği. Kaynak: Tradingview

Poppy, daha önceki piyasa analizlerinde Bitcoin’in “keskin artışlarla 60.000 $ gibi ütopik hedeflere bile ulaşabileceğini” düşündüğünü belirtmişti.

“Bitcoin’in önünde 14.800 $ ‘lık zorlu bir direnç var. Bu dirençten sonra yol açık. Bence nefes almadan 20-21 bin dolar seviyelerine çıkabiliriz. Zemin çok uygun.”

BTC fiyatında 12.000 $ civarında olası bir düşüş senaryosunu çizen analist, “12.000 ila 12.500 bandında bir destek alanı olacak” dedi. Bu destek alanı kırılmazsa fiyatın yükseleceğini söyledi:

“Bitcoin [fiyatında] 12.000 $ kırılmadıkça, yükseliş trendini tehdit edebilecek bir durum yok. Yükseliş hareketinin sürekliliği konusunda da heyecanlıyım. ”

Poppy, analizinin sonunda “altcoinler çok yorucu” ifadesini kullanarak altcoinlere kısaca değindi ve BTC dışındaki kripto para birimlerinin “hala Bitcoin’in etkisi altında” olduğunu söyledi.

Bitcoin fiyatını etkileyebilecek 5 gelişme var

Benzer bir görüş, Amsterdam Borsası’nda aktif bir komisyoncu olan Michael van de Poppe’den geldi. borsa. Coinotag tarafından bildirildiği üzere Poppe, Bitcoin fiyatı 14.200 $ seviyesini aşarsa keskin bir yukarı doğru hareket yapabileceğini söyledi.

Yayınlanan başka bir raporda bu hafta Bitcoin fiyatında beklenen fiyat hareketleri tartışıldı. Hafta içi beş önemli gelişmenin BTC fiyatı üzerinde doğrudan etkisi olacağı düşünülüyor. Bunların başında ABD’deki başkanlık seçimleri geliyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,855.66dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.16
  THYAO.IS₺11.92
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.05
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.37