bitcoin dolar

Bitcoin’in (BTC) 3200 Dolar Seviyelerine Düşeceğini Bilen Analist, Yeni Uyarıda Bulundu

2018’de Bitcoin ayı piyasası ve dip seviyesini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC’nin borsa ile birlikte hareket etmesi nedeniyle en iyi kripto para biriminin önemli bir düzeltmeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

Reklam
binance

Bitcoin (BTC) ‘de Olası Düşüş

Akıllı Yüklenici olarak bilinen kripto para birimi analisti, hem Bitcoin hem de hisse senetlerinde kısa süreli bir düşüş olduğunu söyledi:

Reklam

CP’lerin mevcut duyguları Coronavirus pandemisi ile korkunç bir seviyeye yükseldi. Analist, her iki varlık sınıfının da ABC dalgası düzeltici dalgasının, Elliott Dalgası prensibinin merkezinde olduğuna ve boğa piyasasında geçici bir toparlanmaya işaret ettiğine inanıyor. Model tamamlandığında, varlığın yükseliş eğilimini sürdürmesi muhtemeldir.

Analiste göre, Bitcoin 7.000 dolara düşerken, S&P 500 muhtemelen 2.600’e düşecek. Desenin B dalgasını tamamladıktan sonra, BTC’nin modelin C dalgasını yakmasını ve son olarak 12.000 doların üzerine çıkması için 10.000 dolarlık psikolojik direncin üstesinden gelmesini bekler.

Bitcoin tabanını doğru bir şekilde bulmak için Elliott Wave teorisindeki uzmanlığını kullandı. Tüccar, Bitcoin’in Haziran 2018’e kadar 3.200 dolara düşebileceğini tahmin etti. Analist, BTC’nin dibini doğru biliyordu ve BTC dibe ulaştıktan sonra 14.000 dolara ulaşmıştı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.