Cumartesi, Kasım 28, 2020

Bitcoin’e ‘sahte’ diyen ‘Bond King’ BTC’yi öneriyor!

Ünlü bir eleştirmen, Bitcoin’in (BTC) altınla birlikte yasal para enflasyonuna karşı önerilen bir koruma olduğunu söyledi.

Yatırım yönetimi şirketi DoubleLine’ın CEO’su Jeffrey Gundlach, 2 Kasım’da Rosenberg Research yayınında Bitcoin’in adını geçirerek kabul ettiğini dile getirdi!

Bitcoin ve altın 1 yıllık grafik. Kaynak: Skew

Bond King Bitcoin’i tavsiye ediyor

“Bond Kralı” olarak bilinen Gundlach, daha önce Bitcoin ile ilgili tartışmalara dahil olmuştu, ancak varlığa yatırım yapmayacağının altını çizmişti.

Geçen ay Business Insider ile yaptığı röportajda milyarder Bitcoin’in bir yalan olduğunu söyledi ve bunun “hackleme olmadığına” inanmadığını tekrarladı.

“Bitcoin’e inanmıyorum. Yalan olduğunu düşünüyorum. Oldukça iyi takip edilebileceğini düşünüyorum. Anonim olduğunu sanmıyorum. “

Ancak Gundlach, bu haftaki retoriğin bu görüşü pekiştirdiğini ve Bitcoin’e tamamen karşı olmadığını söyledi.

Düzenleyicilere ve enflasyona karşı koruyacak bir şeyleri olması gerektiğini söyleyen Gundlach, Bitcoin ve altının iyi seçenekler olduğunu öne sürdü.

Verilere göre, Bitcoin yıl içinde 3 Kasım itibariyle yüzde 88, altın için yüzde 24 ve S&P 500 için yüzde 2’nin biraz üzerinde değer kazandı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 17,188.47dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09