Pazartesi, Nisan 19, 2021

Bitcoin’e “çöp” diyen yatırımcı, Bitcoin alacağını açıkladı!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, aka Mr. Wonderful, Sadece Bitcoin’e yatırım yapacağını belirtti. Daha önce krito paraları “çöp” olarak nitelendiren Kevin, şimdi fikrini değiştirdi ve kripto para birimlerinden Bitcoin’e yatırım yapacağını açıkladı.

Kevin O’Leary Artık Bitcoin’e İnanıyor!

Kanadalı yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin hakkındaki fikrini değiştirdi. Daha önce kripto para birimini “çöp” ve “dev bir hiçlik” olarak adlandırdı, ancak şimdi bitcoin’e yatırım yaptı ve artık bu durumun moda olduğunu düşünüyor.

Geçen hafta CNBC ile yaptığı röportajda “Aslında dijital para birimlerinin burada kalacağını düşünüyorum” dedi. “Son 90 gün içinde kurumlar da dahil olmak üzere onları tutmaya istekli olan çoğu insan, dalgalanma ile başa çıkmak istiyor.” dedi.

O’Leary şöyle açıkladı:

Ben bu durumu sevdim ve Bitcoin ve Ethereum’a paramın yüzde 3’ünü yatırıyorum. Bu kadar hareketli olmaları hoşuma gitmeye başladı.

Bay Wonderful, “Son olarak, bitcoin madenciliği altyapısına nasıl yatırım yapacağımı öğrenmeye başlıyorum” dedi.

Bitcoin’in oynaklığı hakkında yorum yapan O’Leary, şunları paylaştı: “Kripto para birimlerinin oynaklığı göz önüne alındığında, ilk sıraya katılmaya karar verdikten sonra vermeniz gereken ana karar, portföyünüzün yüzde kaçını ayırdığınızdır. Benim için maksimum %5. ”

O’Leary, düzenleyicilerin bitcoin konusunda sert düşüşleri konusunda her zaman endişelenmişti. Aralık ayında, “Bu gerçekleştiğinde çok üzüleceksiniz ve Hayatınızda asla böyle bir sermaye kaybı görmeyeceksiniz. Acımasız olacak. “Yine de, bir bitcoin ETF onaylanırsa, portföyünün %5’ini buna koymaya hazır olacağını söylemişti. Yakın zamanda, Kanada’nın menkul kıymetler düzenleyicisi iki Bitcoin ETF’yi onayladı ve Kevin Bitcoin’e yatırım yaptı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21