Bitcoin’e “çöp” dedi, şimdi yatırım yaptı!

bitcoin-btc-6
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Bitcoin’i “çöp” olarak adlandıran bir iş adamı olan Kevin O’Leary, Bitcoin topluluğuna katıldı.

O’Leary, Dün paylaştığı gönderide portföyünün yüzde 3’ünü Bitcoin’e (BTC) yatıracağını ve sürdürülebilir kripto madenciliğine yatırım yapmak istediğini açıkladı. İş adamı, kripto madenciliğine yaptığı yatırımlarda “kanlı kripto para birimlerinden” kaçınacağını ve yalnızca “0 karbon gereksinimi” ile yatırım yapacağını söyledi. O’Leary’nin Instagram ve Twitter profil fotoğrafının her ikisi de artık BTC fiyatı 100.000 dolara ulaşana kadar kripto topluluğu arasında kullanılan lazer gözlere sahip.

O’Leary, BTC’ye geri adım atarken New York merkezli varlık yönetimi şirketi Third Point’in CEO’su Dan Loeb’den etkilenmiş gibi görünüyor. Wall Street’in önde gelen isimlerinden Loeb, kriptoya yakından bakacağını ve geleneksel finans ile dijital varlıkları birleştirmenin yollarını arayacağını söyledi.

İşadamı, “Yatırımcı ve işletme şirketi olduğum tüm şirketler, bilançolarına Bitcoin ekleme konusunda Daniel Loeb gibi düşünüyor. Düzenleyici ortamdaki değişiklikler, buna katılma konusundaki fikrimi de değiştirdi. ” şeklinde açıkladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 50,521.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!