Diğer

  Bitcoin’deki Aktif Adresler Artış Gösteriyor: Bu Ne Anlama Geliyor?

  • Son birkaç hafta boyunca kripto piyasası büyük bir düşüş eğilimi yaşadı. Kripto piyasasındaki önde gelen kripto paralar güçlü bir düşüş momentumu gösterdi.
  • Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Litecoin (LTC), diğer varlıklara kıyasla iki katından fazla aktif adres aktivitesine sahiptir.
  • Bitcoin’in ardından stablecoin Tether, BNB Zinciri’nde 664.06K aktif adrese sahip olarak ikinci sırayı alıyor. Ayrıca, önde gelen alternatif kripto para birimi olan Ethereum, üçüncü sırayı 394.97K aktif adrese sahip olarak alıyor.

  Analitik firmasından bugün gelen bilgilere göre, Bitcoin’deki aktif adresler dikkate değer bir artış göstererek diğer varlıkların iki katına ulaştı.

  Bitcoin’deki Aktif Adresler Etkileyici Bir Şekilde Arttı

  Bitcoin-BTC

  Son birkaç hafta boyunca kripto piyasası büyük bir düşüş eğilimi yaşadı. Kripto piyasasındaki önde gelen kripto paralar güçlü bir düşüş momentumu gösterdi. Öte yandan Santiment verilerine göre, birkaç kripto para birimi en yüksek seviyede adres aktivitesine tanık oldu.

  25 Ağustos’ta kripto piyasası analizcisi Santiment, en yüksek adres aktivitesine sahip en üst on varlığı rapor etti. Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Litecoin (LTC), diğer varlıklara kıyasla iki katından fazla aktif adres aktivitesine sahiptir. Dünyanın en büyük kripto parası olan Bitcoin, 963.64K aktif adrese liderlik ediyor.

  The-Top-10-Assets-By-Highest-Level-of-Address-Activity

  Bir adres, doğrudan bir işleme başarılı bir şekilde katıldığında, gönderici veya alıcı olarak kabul edilir. Sonuç olarak, aktif adresler özel bir blok zincirindeki günlük kullanıcıları iyi bir gösterge olarak hizmet eder.

  Tether, Çeşitli Blok Zincirlerinde Yüksek Adres Aktivitesi Gösteriyor

  Verilere göre, Bitcoin’in ardından stablecoin Tether, BNB Zinciri’nde 664.06K aktif adrese sahip olarak ikinci sırayı alıyor. Ayrıca, önde gelen alternatif kripto para birimi olan Ethereum, üçüncü sırayı 394.97K aktif adrese sahip olarak alıyor. Ardından MATIC ve Litecoin, sırasıyla 237.99K ve 236.69K ile bir sonraki pozisyonu güvence altına alıyor.

  Yeni başlatılan Worldcoin (WLD), Polygon blok zincirinde Tether ile birlikte en üst 10 pozisyona dahil edildi. Ayrıca BNB’de Binance USD, Bitcoin Cash ve tekrar Ethereum blok zincirinde Tether yer aldı. Veriler, stablecoin aktivitesinin Tether’ın çeşitli blok zincirlerinde yüksek adres aktivitesine sahip olduğu şeklinde bir artış yaşadığını açıkça gösteriyor.

  Ancak kripto piyasası hala Bitcoin’in 26.000 dolar civarında işlem gördüğü bir düşüş eğilimi yaşıyor. BTC’yi takip eden en üst altcoinler, kripto piyasasında benzer bir desen gösteriyor. Yazının yazıldığı sırada Bitcoin, 26.090 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saatte %1.35’ten fazla düşüş yaşadı. BTC’nin günlük işlem hacmi, %23.45 oranında düşüş yaşadı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i...

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu durum piyasa dalgalanmalarına yol açabilir. Uzmanlar, günlük 25 milyon dolarlık Bitcoin ihraç...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakma ihtimali bulunuyor. Bu tahmin, kripto piyasasında birden fazla ETF öngörüsü arasında geliyor. Kripto topluluğundaki birçok...

  Bitcoin Fiyatının $63K Üzerinde Stabil Kalması Altcoinlere Yönelik İlgiyi Artırıyor

  Bitcoin (BTC) 63.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor, bu da altcoinlere olan ilgiyi artırıyor. Bu durum,...