Bitcoin golden cross Fiyatında Keskin Düşüş

Bitcoin’de (BTC) Mayıs Ayından Bu Yana En Düşük Fiyat Seviyesi Tekrar Etti!

Bitcoin’in fiyatı dün gece 8.975 dolara düştü. Fiyatın çok düşük olduğu son tarih 27 Mayıs idi. Bitcoin’in fiyatı Şubat ayında 10.000 dolara ulaştı. O zamandan beri, işletme bu fiyatı sürdürmek için mücadele etti.

Reklam
binance 2

TraderCPI bu hafta Bitcoin fiyatının yükselişini ve artışını izledi, ancak varlık hafta sonunda tekrar düştü.

Reklam

Bitcoin haftaya 9.300 dolardan güçlü bir şekilde başladı. Haftalık 9.680 dolar seviyesine yükseldi ve 10.000 dolar seviyesine yaklaştı.

Yatırımcıların şansı, Bitcoin’in fiyatının gün boyunca düştüğü Çarşamba günü sona erdi. Perşembe günü, Bitcoin’in fiyatı tekrar 9,114 dolara düştü.

Bitcoin için işler düzelmedi. Varlık Perşembe günü 9.320 $ ‘a ulaşsa da, fiyat dün gece 8.975 $’ a ulaştı.

Bu fiyat seviyesi; Bitcoin’in uzun zamandır sahip olduğu en düşük seviye; Bitcoin fiyatı 27 Mayıs’ta bu kadar düştü.

Bütün bunlar, Bitcoin’in 10.000 dolarlık ünlü, efsanevi fiyat noktasını geçmek için mücadele ettiğini gösteriyor.

Bitcoin’in fiyatı Şubat ayında bu seviyede olduğu için tüccarlar için 10.000 dolarlık rakam çok önemlidir.

Bitcoin’in fiyatı Mart ayı ortasında küresel pazarlarla birlikte çöktüğünde, sağlam bir düşüş gördü. Piyasalar, koronavirüs pandemisinin neden olduğu belirsizlik konusunda endişeliydi.

Bitcoin büyük ölçüde gelişti. Hatta 10.000 dolarlık fiyat noktasını birkaç kez aştı. Ancak, herhangi bir kalıcılık sağlayamadı. Bitcoin’in bu zayıf hafta sonu, bize şeylerin hala normale dönmediğini hatırlatıyor. Dijital varlık, yazı yazılırken 9000 dolar bandından işlem görüyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.