Bitcoin’de (BTC) 50.000 Doları Ne Zaman Konuşacağız?

İşte birçok nedene bağlı düşüşten sonra Bitcoin'de (BTC) beklenen hareket. Popüler kripto para yatırımcısına göre Bitcoin'deki iki olası senaryo...

bitcoin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası bir düzeltme ve konsolidasyon aşamasından geçiyor, bunu inkar etmek mümkün değil. İster beğenin ister beğenmeyin, toplam piyasa değeri önemli ölçüde azaldı. Bunu söyledikten sonra, kademeli bir yukarı doğru hareket, bir yükseliş hissini yansıtmak için gerekli desteği sağlayabilir veya sağlamayabilir.

Popüler kripto para yatırımcısı Johnny Woo Bitcoin’in olası iki senaryosunu inceledi.

Analist Bitcoin’deki Genişleyerek Azalan Takoz formasyonuna dikkat çekiyor. Formasyona göre iki olası senaryo mevcut. İlk senaryoda Bitcoin direnci kırarsa yükseliş devam eder. İkincisinde ise Bitcoin fiyatı takozun altını tekrar test eder ve oradan zıplar.

Analize göre Bitcoin’deki Takoz formasyonunda görünen direç seviyesi 40.000 dolardır. Eğer Bitcoin, 40.000 doları kırabilirse 50.000 dolara doğru yükselecektir. Direnci kıramaz ve satış baskısıyla karşılaşırsa Takoz formasyonuna göre destek seviyesi 31.000 dolar seviyeleridir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,645.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!