arama

Bitcoin Yorum 8 Mart 2020:BTC Yorum Ve Analizi

Bitcoin Yorum 8 Mart 2020:BTC Yorum Ve Analizi

Bitcoin Yorum 8 Mart 2020 – Lider birimin fiyatı son birkaç gün boyunca 8.400 ila 9.000 dolar arasında seyretti. Bu durum, analistlere göre trend hareketinin hangi yönlü olacağı durumunun kesinliğe bağlanmadığını göstermekte. Boğalar 8.400 dolara yakın seviyelerden alım yapsalar da yükseliş trendine yeterince katkı sağlamıyorlar. Benzer şekilde ayılar da, 9.000 dolar üzerinde sert bir direnç kurmuş vaziyetteler. Bitcoin fiyatı yazım saati itibari ile 8.904,77 ABD dolarından işlem görmekte.

Twitter’daki birçok analist fiyat mumlarının oluşturduğu şekli Darth Maul’un ışın kılıcına benzetiyor. Diğer yandan analistler, “Darth Maul” mumu göstergesinin Bitcoin fiyatında aşağı yönlü trendinin devam edeceği anlamına geldiğini söylüyorlar.

Bitcoin Yorum 8 Mart 2020:Darth Maul Oluşumu

Bazıları, fiyattaki bu düşüşü hafta sonlarındaki düşük likiditeye ve marj ticaretine dayandırsa da Twitter’daki kripto para trader’ı Byzantine General genel bir düşüş trendinden söz etti.

Bitcoin Yorum 8 Mart 2020
Bitcoin Yorum 8 Mart 2020 – Darth Maul Oluşumu

Trader, Telegram kanalından paylaştığı bir mesajda, “Darth Maul, genellikle düşüşü gösterir ve kan kaybı durmadan devam eder.” ifadelerini kullandı.

BTC Yorum 2020:Boğalar Koşuya Ne Zaman Başlayacak?

Analistler, lider birimin başka bir boğa rallisini başlatmak için 9 bin 500 dolarlık direnci geçmesi gerektiği söylüyor.

Bitcoin yorum 8 mart 2020
Bitcoin Yorum 2020 – Kilit seviye 9 bin 500 dolar!

Bitcoin fiyatı, 8 bin 500 dolar seviyelerinden sıçramayı başardı. Ancak 9 bin 100 dolarlık desteğin üzerinde durmak yükseliş yönünü belirlemek için yeterli olmadı. BTC’nin blok ödül yarılanmasına yaklaşmasıyla daha hızlı bir fiyat hareketi görülmesi için 9 bin 500 doların aşılması gerekmekte.

Analistler, 9 bin 500 doların beş haneli fiyatları yeniden kazanmanın anahtarı olduğunu öngörüyor. Bitcoin dominance son 24 saat içinde 37 milyar dolara doğru gerilerdi.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap