Pazar, Kasım 29, 2020

Bitcoin Yorum 29 Şubat 2020: BTC Yorum Ve Fiyat Analizi

Bitcoin Yorum 29 Şubat 2020 – 8810 Dolar destek hattını savunamayan Bitcoin aşırı satım bölgesi ve denge seviyesine arasında dalgalanmaya devam ediyor. Alıcı baskın konumun devam etmesi durumunda ilk etapta 9430 dolar direncine kadar ivmelenme gözlemlenebilir. Yazım saati itibari ile Bitcoin Fiyatı 8.656 Dolar olarak gözükmekte.

Bitcoin Yorum 29 Şubat 2020: Analist Görüşleri

Popüler kripto para analisti Light Crypto, küresel borsaların BTC için iyi olabilecek potansiyel dip işaret sinyalleri verdiğini söyledi. Analist, ayrıca altın fiyatının 28 Şubat günü Bitcoin’den daha fazla düşmesinin kısa vadede birimin yükseleceğinin bir işareti olduğunu da ekledi. Analist düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

Altın 2013 yılından bu yana ilk kez bu denli sert bir düşüş yaşadı. Bu durum duygusal ve teslim edici bir makro ortama işaret eden sinyallerden bir diğeri. Bütün bu olanlara rağmen Bitcoin, altından daha az değer kaybetti.

Trader, ayrıca Bitcoin’in 8.600 doların üzerinde kalabilmesi durumunda endişelenecek bir durumun olmadığını dile getirirken, bu düşüncelerini de desteklemek için başarılı kripto para trader’ı Cantering Clark’ın analizini referans aldığını dile getirdi. Light Crypto, yaklaşmakta olan Bitcoin Halving fiyatlanmasının yükselişe neden olacağını ifade eden isimlerden biri.

Bitcoin Yorum 29 Şubat 2020 – Günlük Grafik

BTC Yorum 2020: Fiyat Kritik Durumda

Bir diğer popüler kripto para analisti olan Jacob Canfield’de benzer düşünceleri taşımakta. Analiste göre Bitcoin için fırlatma rampası 8.240 dolar seviyesi. BTC’nin 8.240 dolar seviyesine gerileyip düzeltmeyi tamamlamasını bekleyen analist, bu seviyenin kırılması durumunda ise çok daha kötü senaryolar ile karşı karşıya gelineceğini düşünüyor.

Canfield, kritik destek seviyesinin kırılması durumunda 6.400 dolara kadar bir geri çekilme yaşanabileceğini, bu seviyenin kırılmasının Çin’den gelen haberler sonrası kaydedilen yükselişin ardından meydana gelen çöküşten daha tehlikeli olabileceğini çünkü satıcıların daha fevri davranacağını dile getirdi.

Bitcoin yorum 29 şubat 2020
BTC Yorum 2020

Bitcoin Yorum 2020:Piyasaya Ayılar Hakim

Bitcoin yorum 29 şubat 2020
Bitcoin Yorum 2020 – Peter Brandt

Twitter üzerinden Bitcoin hakkında ki görüşlerini paylaşan Peter Brandt, Bitcoin’de yaşanan son gelişmelerin ayı piyasasının etkisinden kaynaklandığını iddia etti. Analist, Bitcoin üzerinde pozitif düşüncelere sahip olduğunu ancak BTC’nin 26 aydır ayı piyasası etkisinde kaldığını belirtti. Analiste göre henüz ufukta bir boğa trendi gözükmüyor.

Bitcoin, Ocak ayına güçlü bir başlangıç yaptıktan sonra 2014’ten bu yana en kötü Şubat performansı sergiledi. Peter Brandt, 26 Şubat 2020’de Bitcoin’de aşağı yönlü baskıya yol açabilecek Omuz-Baş-Omuz modelinin oluştuğunu söylemiş ve haklı çıkmıştı.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09