arama

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020: BTC Yorum Ve Fiyat Analizi

Bitcoin Yorum 9 Mart 2020

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020 – Bitcoin fiyatında gerçekleşen sert düşüş ve dalgalanmalar yatırımcılarının sinirlerini bozmaya devam ediyor. Lider birim 10.500 dolar seviyesinden 9.300 dolar seviyesine geriledi. Yazım saati itibari ile bir Bitcoin fiyatı 9.318 dolar olarak görünmekte.

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020:Corona Virüsü Bitcoin Fiyat Etkileri

Asyalı Bitcoin yatırımcıları son dönemde corona virüsü sebebiyle itibari varlıklarının bir bölümünü Bitcoin yatırımına dönüştürmek zorunda kaldıklarını ifade ediyor. Bazı yatırımcılar ise Bitcoin’e yatırım yapılmaması gerektiği konusunda fikirlerini paylaşmaya devam etmekteler.

Bitcoin fiyatı 9.300 dolara kadar eriyince çok sayıda yatırımcı mevcut yatırımlarını satma kararı almakta çelişkiler yaşarken, Asya’da birçok Çinli vatandaş fiyat düşüşlerine tepki göstermeye devam ediyor.

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020
Corona Virüsü Bitcoin Fiyat Etkileri

Bitcoin Yorum 2020: Birim Hakkında Doğru Bilinene Yanlışlar!

Global piyasalar bir süredir Corona virüsü etkileri ile sarsılmakta. Bitcoin her ne kadar genel olarak ekonomik belirsizlik ile bir ilişki içinde gösterilse de son günlerdeki bulgular bu konuda sağlam bir dayanak olmadığını gösteriyor.

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020: BTC Yorum Ve Fiyat Analizi
Bitcoin Yorum 2020 – Çin

Corona virüsünün yayılması ile ilgili haberler gittikçe daha kötü bir hal almaya devam ettiği için ABD hisse senetleri de düşüş göstermeye devam ediyor. 24 Şubat 2020 tarihinde, Dow Jones Borsası Endüstri Endeksi teknoloji hisselerinin liderliğinde %2,69 oranında geriledi. Tüm bu kaosun ortasında ise altın yükselişe geçerken Bitcoin şaşırtıcı derecede tepkisiz kalmaya devam etti hatta beklenmedik düşüşler yaşadı.

BTC Yorum 2020: Tim Draper 250.000 Dolar Olan Fiyat Hedefinden Vazgeçmiyor!

Kripto para boğası ve Güvenilir bir olan yatırımcı Tim Draper, Bitcoin fiyatı konusunda konusundaki tahmininden vazgeçmiyor. CNBC Squawk Alley ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Draper, piyasada ki son gerilemeye rağmen 2023 yılının başında Bitcoin fiyatının 250.000 $ olacağına inanıyor.

Bitcoin Yorum 25 Şubat 2020 Tim Draper
BTC Yorum 2020 – Tim Draper

Bitcoin son dönemde yatırımcılarının beklentilerini karşılamazken, altın fiyatı son zamanlarda ons başına 1680 dolar olarak yedi yılın en yüksek seviyesini kaydetti. Bu durum yatırımcıları daha güvenli bir liman olarak gözüken altına itti. Bitcoin henüz altınla birlikte toplanmasa da, Draper yakın zamanda yatırımlarının çoğunu Bitcoin’e yönlendirdiğini söyledi. Draper, Bitcoin’in  “artık güvenli bir sığınak” olduğunu ve Bitcoin’in fayda sağlamaya hazır olduğunu ima etti.

250.000 Dolar fiyatına olan inancım hala devam ediyor. Bence Bitcoin 2022 veya 2023 yılının başında 250.000 Dolarda fiyatlanacak.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap