arama

Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020: Analistlerden BTC Yorum!

6 Şubat 2020 Bitcoin Yorumu

Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020 – Bitcoin fiyatı yeniden düşüş yaşadı. Kritik seviyeler neler? İşte BTC Yorum ve Teknik fiyat analizi!

bitcoin yorum 13 şubat 2020

Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020


Bitcoin fiyatı gün sonuna birkaç saat kala 9.600 dolarlı fiyat seviyelerini test etti. Kısa süreliğine bazı borsalarda 9.600 dolara kadar anlık olarak inip sonrasında biraz toparlayan Bitcoin Fiyatı, yükseliş bekleyen birçok yatırımcıyı “ters köşe” yaptı.

Panikleyip FOMO olan bazı yatırımcılar saniyeler içerisinde satış yapıp yapmamayı düşünürken, bu dönemde her zaman olduğu gibi yine plan ve stratejisiz bir şekilde “panikle” yatırım yapan yatırımcılar kaybetmiş oldu.

Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020: Fiyat Dalganlamaları Neyin Habercisi? BTC Yorum 2020 ile Detaylar 

Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020: Analistlerden BTC Yorum!

Bitcoin Halving – Bitcoin Yorum 16 Şubat 2020: Güncel BTC Yorum 2020


Daha önceki analizlerimizde de belirttiğimiz üzere, şubat ayının Bitcoin halving fiyatlanmasındaki son evre olduğunu dile getirmiş ve destek seviyelerine göre -stop loss emir kullanarak- yatırım yapılması gerektiğini söylemiştik. Bir önceki BTC Yorum 2020 içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Haftalık kapanışta BTC fiyatı 9800 dolar seviyesi altında kapaması ilerleyen günlerdeki fiyatlanma için olumsuz olarak görülürken, güncel destek seviyeleri 9500, 9200 ve 8900 dolar seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle 9200 dolar seviyesinin altına düşülmesi durumunda bitcoin halving fiyatlanmasının bittiğini ifade etmek mümkün olacaktır.

Bitcoin Halving olayı öncesi piyasada “sisli” bir hava hakimken, yatırımcıların bu dönemlerde dikkatli olması öneriliyor ve asıl yükselişlerin halving olayından sonra başlaması öngörülüyor. Altcoin Sezonu mu geliyor? Bekleyip göreceğiz…

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap