arama

Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020: BTC Yorum Analizi

bitcoin yorum 13 şubat 2020

Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020 ile BTC yorum analizimiz ile karşınızdayız.
Bitcoin fiyatı; dün gece yaşadığı yoğun volatilite sonrası, kritik bir destek seviyesini test etmek üzere.

Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020 BTC Yorum Analizi

Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020
Bitcoin Yorum Grafiği Temsili Görsel

Bitcoin (BTC), son birkaç saat içinde yoğun volatilite ataklarına yakalandı. Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gece, 10,300 dolar seviyelerinden, 10.000 dolar seviyesine doğru büyük bir düşüş yaşadı.

Boğalar, bu düşüş gerçekleştikten sonra Bitcoin fiyatlarını biraz daha yükseltebildi ve alıcılar 10.000 dolar seviyesindeki psikolojik kilit fiyat seviyesini savunmaya çalıştı.

Ancak şimdi, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’nin, son yükseliş trendi boyunca oluşan kritik bir teknik destek seviyesine hızla yaklaştığı görünüyor. BTC yorum paylaşımımız ile buu seviyenin altında bir kırılmanın, kapıları önemli ölçüde daha aşağı yönde açtığını ön görmekteyiz.

Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020 ile 10,000 Dolara Doğru

Yazma sırasında, Bitcoin fiyatı 10.240 dolar seviyesindeki mevcut fiyatıyla; yüzde 1’lik düşüş ile fiyatının biraz altına işlem görüyor ve bu da; dünkü yavaş yükseliş sırasında ulaşılan 10.400 dolar seviyesini ele alındığında, günlük yüksek seviyelerden önemli bir düşüşe işaret ediyor.

Bitcoin yorum 10000 dolar
BTC Fiyatı 10000 Dolar mı Olacak? Bitcoin Yorum 2020

Bu BTC düşüşü, ilk önce kripto para birimini 10.100 dolar seviyesine kadar düşüren keskin bir hareket sırasında bir gecede meydana geldi; bu, boğaların devreye girdiği ve Bitcoin fiyatı seviyesinin 10.300 dolar seviyesine kadar geri yükselmesine yardımcı oldu.

Bu noktadan sonra Bitcoin fiyatı; mevcut seviyelerinde istikrarlı olduğunu gösteren bazı hareketler gösterebildi ve analistler bu fiyat hareketinin bir “tasfiye oyunu” olduğunu belirtti. Ayrıca şu anda BTC al-sat furyasının inanılmaz derecede tehlikeli hale getirdiğini de belirtiyorlar. Geçtiğimiz Bitcoin yorumları paylaşımlarımızdan da gördüğünüz üzere; FOMO’ya kapılmadan önce kendi zamanımızın geldiğini hissetmemiz gerekir.

Josh Rager’dan BTC Yorum Analizi Geldi

Twitter’da tanınmış, kripto para birimi analisti Josh Rager; son bir tweet’te Bitcoin hakkında konuştu. Josh Rager altcoinlerin ancak BTC stabil doğrultuda ilerledikçe yukarı momentumlarına devam edebileceğini belirtti.

“Henüz eğlenmiyor musun? Görünüşe göre BTC bir tasfiye (liquidation) oyunu. Yüzde 4 aşağı, yüzde 4 yukarı ve ardından yüzde 4 geri. Bitcoin ticaret bölgesi adeta yok; ancak potansiyel olarak BTC ile eş zamanlı hareket edebilecek altcoinlerden gözünüzü ayırmayın.”

Josh Rager – BTC Yorum Analizi

Josh Rager – Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020 Tweeti

Teddy’den Bitcoin Yorum Tweeti: Destek Seviyesi Test Edilebilir

Twitter’da bir başka popüler kripto para analisti olan Teddy, son tweet’te bu yükselen kama hakkında konuştu ve aşağıda görülen tabloya atıfta bulundu. Teddy, Bitcoin (BTC) için şöyle yorum paylaşımında bulundu:

“BTC Daily yükselen kama direncini kırmaya çalıştı, ancak reddedildi. Görünüşe göre üçüncü şanslı bir tekrar test yapacağız – boğalar beni hayal kırıklığına uğratmıyor ”dedi.

Teddy – BTC Yorum Analizi

Teddy – Bitcoin Yorum 13 Şubat 2020 Tweeti

Bitcoin yorumları, önümüzdeki birkaç gün içinde yatırımcılara BTC’nin boğa piyasası yapısını koruyup koruyamayacağı veya yakında başka kayıplar görüp görmeyeceği hakkında fikir verebilir. Ancak yatırım tavsiyesi değildir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap