Bitcoin Yorum 1 Mart 2020: BTC Yorum Ve Fiyat Analizi

Bitcoin Halving 2020 Ne Zaman
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Yorum 1 Mart 2020 – 8810 Dolar destek hattını savunamayan Bitcoin aşırı satım bölgesi ve denge seviyesine arasında dalgalanmaya devam ediyor. Alıcı baskın konumun devam etmesi durumunda ilk etapta 9430 dolar direncine kadar ivmelenme gözlemlenebilir. Yazım saati itibari ile Bitcoin Fiyatı 8.528 Dolar.

Bitcoin Yorum 1 Mart 2020: Fiyat 8.200 Doların Altına İnecek Mi?

Bitcoin Fiyat Tahminleri konusunda birçok farklı görüş ve fiyat tahmini ortaya atılsa da, PlanB‘nin farkı birçok kripto para yatırımcısı tarafından bilinmekte.

Lider birim, geçtiğimiz haftanın başından bu yana kapıldığı düşüş trendinden bir türlü sıyrılamadı ve 10.000 dolardan 8.400 dolarlara uzanan düşüşler kaydetti. Yaşanan bu sert düşüş bazı yatırımcıların BTC Fiyatının 8.200 dolar altı ve bunun devamında 6.000 dolar seviyelerinin görüleceğini düşünmelerini sağladı.

Bitcoin Yorum 1 mart 2020
Bitcoin Yorum 1 mart 2020 – BTC Yorum 2020

PlanB ise durum hakkında açıklamada bulunarak, BTC’nin 8.200 doların altına inmeyeceğini analizlemlediğini söyledi. 6.000 dolar veya 4.000 dolar seviyelerinin şu sıralar mümkün olmadığını belirten PlanB, Bitcoin Halving ile beraber Mayıs ayından sonra 10.000 dolar üzerinin görüleceğini düşündüğünü söyledi.

Bitcoin Halving fiyatlanmasına az bir süre kala yaşanan bu geri çekilme, bazı yatırımcılara göre bir yanıltma taktiği de olabilir. Bitcoin balinaları daha önce 2017 yılının yükselişinde de böyle yükseliş öncesi sert bir düşüş ile piyasayı manipüle etmişti.

BTC Yorum 2020: Fiyat Kritik Durumda

Bir diğer popüler kripto para analisti olan Jacob Canfield’de benzer düşünceleri taşımakta. Analiste göre Bitcoin için fırlatma rampası 8.240 dolar seviyesi. BTC’nin 8.240 dolar seviyesine gerileyip düzeltmeyi tamamlamasını bekleyen analist, bu seviyenin kırılması durumunda ise çok daha kötü senaryolar ile karşı karşıya gelineceğini düşünüyor.

Canfield, kritik destek seviyesinin kırılması durumunda 6.400 dolara kadar bir geri çekilme yaşanabileceğini, bu seviyenin kırılmasının Çin’den gelen haberler sonrası kaydedilen yükselişin ardından meydana gelen çöküşten daha tehlikeli olabileceğini çünkü satıcıların daha fevri davranacağını dile getirdi.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!