Bitcoin Yeni Modeli ile 288 Bin Dolar Olabilir

Bitcoin (BTC) yeni stok akışı modeline göre 288 bin dolara kadar büyüyebilir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Faz geçişleri kavramına dayanan yeni Bitcoin stok akış modeli, Bitcoinlerin (BTC) fiyatının 288 bin dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Kripto Para Analisti PlanB gümüş ve altın içeren stok akış modelinin (S2FX) çapraz versiyonunu yayınladı. Tahminlerine göre, 2024 yılına kadar Bitcoin fiyatı 288 bin dolar hedefine ulaşabilir. Ancak analist, boğaların henüz yeni modeli değerlendirmedikleri konusunda uyarıyor.

Dört farklı varlık

Plan B, takipçilerinden dört farklı varlık (konsept kanıtı, elektronik ödeme aracı, dijital altın ve olgun finansal varlık) olarak sunarak Bitcoin’in tasarımını değiştirmelerini istiyor. Bitcoin’i su ve ABD doları ile tanımlıyor. Kripto parayı hava bazında, katı buzu iyonize gaza dönüştürmeye benzer şekilde kağıda dönüştürmekten bahsediyor. Modele göre, her faz farklı bir S2F oranına sahip ayrı bir küme ile temsil edilir.

BTC

Bitcoin (BTC) 12 Mart’ta neredeyse yüzde 50 düştü, ancak Mart 2019’da piyasaya sürülen orijinal modelin içinde kalmayı başardı. Bitcoin bugüne kadar üçüncü büyük kazadan tamamen geri döndüğünden, spot fiyat yavaş, ancak kesinlikle 2F2’ye daha yakın. Bu arada, üçüncü Halving’e sadece 14 gün kaldı, bu da BTC’yi altından daha nadir hale getirecek. 12 Mayıs’tan sonra BTC, modelin çizgisine uyacak çok fırsat yakalayacak gibi duruyor.

Bitcoin (BTC) yeni stok akışı modeline göre 288 bin dolara kadar büyüyebilir haberini nasıl buldunuz? Yeni model geçerli olabilir mi?

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!