Perşembe, Ocak 21, 2021

“Bitcoin yatırımlarını 2025’e kadar koruyun”

Bitcoin fiyatının düşük destek seviyelerini test etmesiyle, Galaxy Digital’in kurucu ortağı ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin tasarruflarının 2025 yılına kadar tutulmasını öneriyor.

Novogratz, Yahoo Finance Live ile yaptığı röportajda mevcut Bitcoin (BTC) rallisinin kuruluşlar ve “sektöre yavaşça giren” ünlü yatırımcılar tarafından tetiklendiğini söyledi. CEO, PayPal ve Square gibi şirketlerin kripto para birimini benimsediğini ve Stanley Druckenmiller gibi milyarder yatırımcıların altından daha fazla para kazanabileceğini belirtti.

Novogratz, “Bitcoin, hem ABD’de hem de diğer ülkelerde yasal paranın değer kaybına karşı koruyan bir makro varlık haline geldi. Herkes net değerinin yüzde 2-3’ünü Bitcoin’e yatırmalı ve bu yatırıma beş yıl sonra tekrar bakmalı, önemli ölçüde artacaktır ”dedi.

CEO, Kripto varlığının dalgalanmaya devam edeceğine inandığını, Ancak Bitcoin fiyatının bundan sonra 12.000 doların altına düşmesinin pek olası olmadığını söyledi. Novogratz, Geçtiğimiz hafta Twitter gönderisinde İngiliz aktör Maisie Williams’ın sorusuna yanıt verdiğini, Bitcoin fiyatının düşük arz ve binlerce yeni alıcı gibi faktörler nedeniyle sonunda 65.000 $ göreceğini söyledi.

Gün içerisinde yüzde 10’dan fazla çökme yaşayan Bitcoin, çeviri yayınlandığı tarih itibariyle 17.289 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 34,268.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19