Bitcoin Yatırımıyla Bilinen MicroStrategy’nin Gelirleri Yüzde 52 Arttı!

microstrategy
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin yatırımıyla bilinen MicroStrategy’nin 2021 yılının ilk çeyrek bilançosunda gelirlerinin yüzde 51 arttığı görülüyor.

30 Nisan’da yapılan basın açıklamasında CEO Michael Saylor, şirketin başarısının Bitcoin ile elde ettikleri kârın çok ötesine geçtiğini açıkladı.

microstrategy

MicroStrategy, trend ve fiyattan bağımsız olarak rezervlerinde hep Bitcoin bulunduracağını söyledi. Ayrıca şirketin, nakit rezervlerini Bitcoin’e çevirdikten 9 ay sonra ürün ve hizmetlerinde artış görüldü.

Bilançoda “2021’in ilk çeyreğine ilişkin ürün lisansları ve abonelik hizmetleri gelirleri, 2020’nin ilk çeyreğine kıyasla yüzde 52,3 artış yakalandığı” belirtiliyor.

CEO Michael Saylor “MicroStrategy’nin ilk çeyrek sonuçları, kurumsal analitik yazılım işimizi büyütmek, Bitcoin yatırımı yapmak için iki yönlü kurumsal stratejimizin kabul gördüğünü ortaya koyuyor” açıklamalarında bulundu. Ayrıca şirketin BTC yatırımlarından memnun olduğunu, BTC yatırımı yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!