Bitcoin ve Ethereum’dan Yükseliş Hareketi | Artış %10’u Geçti

few
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 64 bin dolar seviyelerinden 48 bin dolar seviyelerine kadar gerilerken altcoinlerde ciddi derecede bu durumdan etkilenmişti. Fakat belli coinler istisnaydı, bunlardan birisi ise Ethereum’du. Keza Ethereum piyasa düşüşteyken ATH yaparak 2650 dolar seviyelerini görmüştü. Bitcoin ise bunun yanı sıra toparlanmaya çalışıyordu ve 54 bin dolar seviyelerini görmüştü.

Altcoinlerde BNB %6.7, XRP %7.4, Cardano %7 yükseliş yaşadı. Bitcoin için ”hakimiyeti kaybediyor” söylemleri ortaya çıktı. Fakat Bitcoin’in bu gece 52 bin dolar seviyelerinin üstüne çıkması, 52.500 dolar seviyelerindeki direnç kırıldıktan sonra ayı piyasasının hakim olacağı düşünülmüştü. Fakat bu düşünce şimdilik yanlış çıktı ve teknik analistleri şaşırttı. 

BİTCOİN / USD Grafiği:

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 51,682.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum/USD Grafiği:

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 4,152.33dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!