Bitcoin ve Ethereum İşlemleri Berbat Durumda!

bitcoin ethereum
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amiral gemisi kripto Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) günlük işlem ücretleri sırasıyla 7,20 dolar ve 4,80 dolara düştü. Özellikle, hem BTC hem de ETH işlem ücreti düşüşleri yaklaşık altı ayın en düşük seviyelerini temsil ediyor. Ayrıca BitInfoCharts, Bitcoin’in ortalama işlem ücretlerinin Nisan ayından bu yana ATH’sinden 62.77 dolardan yukarıda belirtilen 7.20 dolara düştüğünü gösteriyor. Aslında, 62.77$’dan 7.20$’a olan düşüş, esas olarak sadece altı haftada %88’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Bununla birlikte, BTC işlem ücretlerinin ani düşüşü, tüm kripto pazarındaki sert düşüşten etkilenmiş gibi görünüyor. Ancak günlük hacimler yükselmeye devam ediyor. Kesin olmak gerekirse, Bitcoin hacmi 10 Mayıs’ta 67 milyar dolardan 30 milyar dolara kadar düştü.

Olağanüstü kripto boğa koşusu, Bitcoin ve Ethereum ile ilişkili ortalama işlem ücretlerini büyük ölçüde tetiklemiş gibi görünüyor. Ayrıca, Bitcoin’in işlem ücretleri Şubat 2021’de iki hafta içinde neredeyse üç katına çıktı. Ayrıca, BTC’nin ücreti üçe katlanan güncelleme, Tesla’nın 1,5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın aldığını duyurduğu zaman çerçevesinde geldi. Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık BTC alımı, Bitcoin fiyatını o sırada 40.000 dolardan 54.410 dolara çıkarmıştı

CoinMarketCap’e göre, Bitcoin ve Ethereum yazı yazılırken sırasıyla 36.310 dolar ve 2.587 dolardan işlem görüyordu.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!