Diğer

  Bitcoin ve Ethereum Fiyatları, ABD’deki Enflasyon Verilerinin Ardından Toparlanıyor

  • Bitcoin, Ethereum ve diğerleri, 13 Eylül’de ABD Federal Rezerv’in Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) enflasyon verilerini yayınlamasının ardından toparlanma belirtileri gösterdi.
  • Yazının yazıldığı sırada Ethereum fiyatı neredeyse %1,50 arttı ve 1.618 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Öte yandan Solana fiyatı da %2 artarak 18,64 dolara ulaştı.
  • Ana kripto paralarının son performansı, kripto meraklılarının güvenlerini yeniden kazandığını ve genel piyasada pozitif bir ivme başlattığını gösteriyor gibi görünüyor.

  ABD’deki enflasyon verilerinin ardından Bitcoin ve kripto paraların fiyatları toparlanıyor; Yatırımcılar bugün Üretici Fiyat Endeksi verilerini takip edecek.

  Enflasyon Raporlarının Ardından Fiyatlar Yükseliyor

  cryptocurrency

  Ana kripto paraları olan Bitcoin, Ethereum ve diğerleri, 13 Eylül’de ABD Federal Rezerv’in Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) enflasyon verilerini yayınlamasının ardından toparlanma belirtileri gösterdi. Korku ve Hırs Endeksi hala “korku” durumunda olsa da, dijital paraların genel performansı farklı bir şeyi gösterdi. Özellikle, yazı yazılırken Korku ve Hırs endeksi 36 seviyesindeydi.

  Bitcoin fiyatı, yaşam belirtileri gösteriyor, kazançlar elde ediyor ve son 24 saat içinde %1 artarak 26.275 doları buluyor. Ancak bu kazançlara rağmen, piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi hala 30.000 dolar eşiğinin altında kalıyor.

  Yazının yazıldığı sırada Ethereum fiyatı neredeyse %1,50 arttı ve 1.618 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Öte yandan Solana fiyatı da %2 artarak 18,64 dolara ulaştı. Memecoin segmentinde de durum benzerdi. Son 24 saatte Dogecoin fiyatı %1,08 artarak 0,06136 dolara yükseldi ve Shiba Inu fiyatı da %1,44 artarak 0,000007279 dolara çıktı.

  Ana kripto paralarının son performansı, kripto meraklılarının güvenlerini yeniden kazandığını ve genel piyasada pozitif bir ivme başlattığını gösteriyor gibi görünüyor. Küresel kripto piyasa değeri yazı yazılırken %1,46 artarak 1,04 trilyon dolar oldu, ancak son 24 saatteki işlem hacmi %11,73 düşerek 29,27 milyar dolara geriledi.

  Ancak yatırımcılar şimdi bugün ABD’de yayımlanması beklenen işsizlik başvuruları ve PPI (Üretici Fiyat Endeksi) verilerini bekliyorlar. Aylık PPI için beklenti %0,4 olurken, İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvurularında beklenti 225K oldu.

  Hedera (HBAR) %8 Arttı

  Hedera fiyatı son 24 saat içinde %8 arttı ve yazı yazılırken 0,0514 dolar seviyesindeydi. Piyasa değeri de %11,20 artarak 1.736.737.924 dolara yükseldi. Önemli bir haber olmamakla birlikte, Hedera son zamanlarda X hesaplarından TOKEN2049 etkinliğinde Proof-of-Reserve çözümlerini sergileyeceklerini duyurdu.

  THORChain (RUNE) %5 Arttı

  THORChain fiyatı yazı yazılırken 1,60 dolardı ve son 24 saat içinde %5 arttı. Piyasa değeri %8,12 artarak 543.695.664 dolara çıktı ve son 24 saatlik işlem hacmi %110,74 artarak 58.441.729 dolara yükseldi. X platformunda yapılan son bir açıklamada THORChain, RUNE’nin tamamen dağıtıldığını söyledi.

  Maker (MKR) %2 Arttı

  Maker (MKR) kripto paralarının en büyük kazananlarından biriydi. Yazı yazılırken Maker fiyatı %2 artarak 1.156 dolara ulaştı, piyasa değeri ise %5,42 artarak 1.151.298.444 dolara çıktı. Kripto para, Güney Kore Blockchain Haftası (4-10 Eylül) ve TOKEN2049 (13-14 Eylül) gibi iki büyük kripto etkinliğinde yer aldıktan sonra ivme kazanıyor gibi görünüyor ve “End Game” projesini tartıştı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir...

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Bitcoin Fiyatının $63K Üzerinde Stabil Kalması Altcoinlere Yönelik İlgiyi Artırıyor

  Bitcoin (BTC) 63.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor, bu da altcoinlere olan ilgiyi artırıyor. Bu durum,...

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay zeka algoritmalarının siyasi söylem üzerindeki etkisine dair ciddi bir uyarıda bulundu. Bu algoritmaları kontrol eden kişilerin...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir yüksekliğe ulaştı ve ciddi dalgalanmalar gösterdi. Bu kripto paralar arasında Injective (INJ), önemli bir artış yaşadı,...