Cuma, Aralık 4, 2020

Bitcoin Tarihindeki En Büyük BTC Transferi Yapıldı! Transfer Xapo’dan!

Bitcoin tarihindeki en büyük transfer dün itibariyle yapıldı.

Dolar bazında değerlendirildiğinde transfer 1,1 milyar dolar değerinde olup, toplam 88.857 BTC transfer edilen işlemde aktarılan Bitcoin miktarı büyük yankı uyandırdı!

Bitcoin Transfer Detayları

Xapo Cüzdan

Blockchain verilerine göre 88.857 bitcoin iki farklı adrese ayrılmıştır. Whale Alert verilerine göre transfer Xapo’dan gerçekleşmiş gibi görünüyor. Xapo ise birçok para birimi için gönderme, alma ve saklama hizmetleri sunmaktadır. Bitcoin depolaması için en çok tercih edilen şirketlerden biri olan Xapo, bir Cebelitarık (Cebelitarık) şirketi olarak öne çıkıyor.

Yine Whale Alert verilerine göre Xapo’dan gönderilen Bitcoin’lerin kimliği belirsiz bir cüzdana gönderildiği belirtiliyor. Bu noktada kişi ya da kurumun bu süreci hangi amaçla gerçekleştirdiği belirsiz görünüyor. M-cüzdan güvenliği açısından, belli bir süre taşınan cüzdanlardan biri olması muhtemel olan cüzdan, satış için de devredilebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺41.80
  THYAO.IS₺12.21
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.47
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.71