arama

Bitcoin SV Yorumu 8 Şubat 2020

bitcoin sv yorumu 8 şubat 2020

Bitcoin SV Yorumu 8 Şubat 2020 – Bitcoin SV’nin gizemli yükselişinin arkasında ne var?

2018 yılının Kasım ayında gerçekleştirilen Bitcoin Cash (BCH) hard fork’u ile piyasaya sunulan Bitcoin SV (BSV), o tarihten bu yana her zaman tartışmalı bir kripto para birimi oldu.

Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden ve bu konuda bir davası bile süren Craig Wright’ın önderlik ettiği proje son günlerde yine anlamsız bir şekilde yükseliş yaşamaya başladı. BSV/USD fiyatına baktığımızda sadece dört saatlik bir sürede bile BSV Fiyatı 288 dolardan 343 dolara kadar çıktığı görülüyor.

Aslında Bitcoin SV bundan kısa süre önce de Craig Wright‘ın Satoshi Nakamoto olduğunu ispatladığı iddiasıyla (sonradan gerçek olmadığı anlaşıldı) %300 gibi inanması zor bir yükseliş yaşamıştı.

Bitcoin sv yorumu 8 şubat 2020
Bitcoin SV Yorumu 8 Şubat 2020

Bitcoin SV Yorumu 8 Şubat 2020: Bitcoin SV Yükseliş Sebebi Ne?

BSV bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %15 üzerinde artış yakaladı ve büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde de artacak. Toplam piyasa değeri 6 milyar doların üzerinde olan BSV’nin yükselişinin neyden kaynaklandığı ise yine bilinmiyor. Bu, Craig Wright tarafından ortaya atılan yeni  bir iddia veya yaklaşan CoinGeek konferansı olabilir.

Wikipedia’nın kurucu ortaklarından Jimmy Wales de söz konusu etkinliğe konuşmacı olarak katılacak. Wales buna rağmen etkinlikte BSV lehine değil, aleyhine konuşacağını belirtmiş ve BSV’nin kendileri için hiçbir işe yaramayacağının altını çizmişti.

 

İlginizi Çekebilir:

Baştan Sona Kripto Para Rehberi

S4FE Blockchain Ağı ve S4F Coin Nedir?

Bitay Teknoloji Yerli Kripto Para Borsası

Bitcoin Nedir, BTC Nasıl Satın Alabilirim? 2020

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap