Çarşamba, Nisan 21, 2021

Bitcoin SV, Stellar, VeChain Fiyat Analizi: 17Eylül

Bitcoin’in yanı sıra, tüm büyük altcoinler son 24 saat içinde ciddi düzeltmelerden geçiyordu ve değer kaybı bundan sonra daha da kötüleşecek gibi görünüyordu. Bitcoin, son 24 saatte fiyatını yüzde 1,6’nın üzerinde yükseltti ve şu anda 10,871 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin SV, Stellar ve VeChain gibi şirketler de son birkaç saat içinde düşüş gösterdi ve şu andan itibaren ayılarla birlikte hareket etti.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Bitcoin SV’nin fiyatı, 200 doların altına düştüğünden beri kötüye gidiyor. Varlık manevra yapmaya çalışıyor ancak satış baskısı BSV için yoğun. Basım zamanında, jeton, daha fazla düşüş hareketi öneren azalan bir üçgen modelini temsil ediyordu.

Bitcoin SV, geçtiğimiz gün 1.11 milyar dolarlık tutarlı işlem hacmiyle baskı anında 3.01 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti. 50-Hareketli Ortalama 1 saatlik grafikte genel direnç olarak kaldı.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, grafiklerde artan satış baskısının göstergesiydi ve Chaikin Para Akışı veya CMF, grafiklerde artan sermaye çıkışları ile sermaye girişlerinin düşmeye başladığını öne sürdü.

Stellar [XLM]

Kaynak: Ticaret Görünümünde XLM / USD

Şimdi geçtiğimiz gün Stellar grafiklerde yüzde 2,58 düştü, ancak son birkaç saat içinde XLM bir geri dönüş yapmaya çalışıyor gibi görünüyor. 17. sıradaki kripto varlığı 50 Hareketli Ortalamanın üzerine çıkmaya çalışıyor ancak şu anda bu pek olası görünmüyor. Grafikte 1,62 milyar dolarlık piyasa değeri ile XLM’nin son gündeki işlem hacmi 178 milyon dolar ile son derece düşüktü.

XLM’nin Bollinger Bantları, basın zamanında daha yüksek volatilite önerdi, ancak bantlar, önümüzdeki birkaç saat içinde azalmış bir dalgalanma dönemini düşündüren, baskı zamanında birleşiyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, Chaikin Money Flow veya CMF, sermaye girişlerinin grafiklerde yükselmeye devam ettiğini ve sermaye çıkışlarının bir adım önünde kaldığını öne sürdü.

VeChain [VET]

Kaynak: Ticaret Görünümünde VET / USD

Son olarak, VeChain, 796 milyon dolarlık piyasa değeri ile etiketlenen pazarda yüzde 3,59 düşüş gösterdi. VeChain, token düşüş ivmesi altında boğulmaya devam ederken grafiklerde 26. sırada yer aldı. Basın zamanında fiyat 0.0122 $ ‘a düşerken, piyasa değeri 146 milyon $’ lık işlem hacmi ile 796 milyon $ ‘da kaldı.

Piyasa Göstergeleri de birlikte düşüş gösterdi. MACD çizgisi, güçlü düşüş baskısını gösteren sinyal çizgisinin altında kalırken, Parabolik SAR noktalı çizgisi mum çubuklarının üzerinde kaldı. Bollinger Bantları, sürekli oynaklığı düşündüren birbirine paralel göründü.

 

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.70
  THYAO.IS₺11.11
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.56
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.63