Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin Dominance, 61.66’ya yükseldi ve önümüzdeki haftalarda 64’e yükselebilir ve basın zamanında dünyanın en büyük kripto para birimi 10.436 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin SV gibi altcoinler, bir destek seviyesinden sekecek şekilde beklentiye girilebilecek altcoinlerdir, ancak yakın vadede aynı seviyenin altına düşme olasılığı daha yüksekti. Monero, yükseliş trendinin sona erdiğini ve bir destek seviyesini kaybedebileceğini gösterirken, BAT kısa vadede kararsızlık gösterdi, ancak muhtemelen düşüş trendine yönelecekti.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, Ağustos ayının başındaki 260 $ ‘lık tepelerden bu yana düşüş trendi içindedir. Daha düşük zirveler kaydetmeye devam etti ve 151 dolarlık destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyordu.

MACD sıfır çizgisinin altındaydı ve son zamanlarda yükseliş eğilimi oluşturmuştu. Bu mutlaka bir satın alma sinyali değildir, ancak alım satımları küçültme yapılabilir. Fiyatı kısaltmaya çalışmadan önce düşüş eğilimi beklemek daha güvenli olacaktır.

Daha uzun vadeli bir analiz, 136 dolarlık bir hedef gösterdi ve yazı yazıldığı sırada henüz ihlal edilmemiş bir düşüş modelinin oluşumunu gösterdi.

Öte yandan Craig Wright, Wright’a karşı 1,1 milyon BTC’nin üzerinde dava açan Ira Kleiman’ın başlattığı davaya son yanıtta özet bir karar talep etti. Hakim talebi reddetti. Bu, duruşmanın Ocak 2021’de devam edeceği anlamına geliyor.

Monero [XMR]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

XMR yükselen kanalın altına düştü, 87 $ ‘ı destekledi ve başka bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşmadan önce kanalı yeniden test etmek için sıçradı. Şamdanların üzerindeki 94 dolarlık uzun fitiller, satıcıların fiyatı kanalın altına itme ve boğaları alt etme gücünü gösteriyor.

Stokastik RSI aşırı alım koşullarını gösterdi ve 87 $ ‘lık desteğin muhtemel olduğunu belirtti. Bu sonuç, yükselen bir kanalın dezavantajına bir kırılmanın eğilimde bir değişikliğe işaret etme olasılığı olduğu gerçeğine de dayanmaktadır.

Basic Attention Token [BAT]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Sarı okla gösterilen alanda, mum çubuğu fitilleri piyasadaki kararsızlığı gösterir. Fiyatı yukarı çekmeye çalışan boğalar, ayıların sert direnciyle karşılaştılar, buna karşılık ayılar boğaları alt edemedi.

Bu artış aynı zamanda düşük işlem hacminde de meydana geldi, bu da ayıların önümüzdeki işlem seanslarında hala zorla devreye girebileceği anlamına geliyor.

Aroon Göstergesi, Aroon Down (mavi) en geçmişte Aroon Yukarı (turuncu) çizgisinin üzerinde kalırken, baskın bir düşüş trendi gösterdi. Önümüzdeki birkaç işlem seansında BAT küçük kazançlar görebilir.

Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde ayıların galip gelmesi ve fiyatı 0,2 $ ‘da desteğe zorlaması oldukça muhtemeldir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster