Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 14 Temmuz

Bitcoin yarıda kaldıktan sonra altcoin pazarına giren analist, portföyünü açıkladı

Kripto para sektörünün şu anda toplam piyasa değeri 272 milyar dolardan 264 milyar dolara düştüğü için düşüş eğilimi gösteriyor. Sonuç olarak, kripto varlıklarının çoğunluğu bu alanda etkilendi ve kripto para birimleri yazma sırasında aşağıya doğru eğilim göstermeye devam etti.

Bitcoin SV [BSV] Yorum Analizi

Bitcoin SV, 24 saat içinde 189 dolardan 177 dolara keskin bir düşüş kaydetti, çünkü varlık şu an için anında desteğinin üstünde 176 $ seviyesinde kaldı. Sıralamada yer alan 7. varlık 3.3 milyar dolarlık piyasa değeri ile grafiklerde% 2.84 düşüş gösterdi. Son 24 saatteki işlem hacmi 1,13 milyar dolardı.

Söylemeye gerek yok, piyasa göstergeleri de düşüş eğilimindeydi ve MACD hattı baskı zamanında sinyal hattının altında kaldı. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, piyasada aşırı satılmaya oldukça yakındı, bu da kısa vadede bir eğilim geri dönüşünün ortaya çıkabileceğini düşündürüyor.

Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 14 Temmuz

Ticaret Görünümünde BSV / USD

Monero [XMR] Yorum Analizi

Monero benzer bir kaderle karşı karşıya kaldı, çünkü token basın zamanında 70 ila 67 $ aralığında çöküyordu. Gün içinde% 2,31’lik değer kaybı, yalnızca 84 milyon dolarlık zayıf işlem hacmiyle etiketlendi. 15. sıradaki kripto para piyasa değeri 83 milyon dolardı.

Bollinger Bantları, bantlar grafiklerde ayrılmaya devam ettikçe, tokenin yüksek volatilite seviyeleriyle karşı karşıya kalabileceğini öne sürdü. Chaikin Money Flow veya CMF, piyasada akan paranın şimdilik akan paradan daha iyi performans gösterdiğini ileri sürdü.

Son raporlar IŞİD’e bağlı bir web sitesinin artık halktan Monero bağışlarını kabul edeceğini ve bunun da altcoinin kamusal algısını etkileyeceğini ileri sürdü.

1594724132 755 Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 14 Temmuz

Ticaret Görüşlerinde XMR / USD

Basic Attention Token [BAT] Yorum Analizi

Son olarak, BAT tokenleri son 12 saat içinde büyük satışını tamamladı, çünkü 33. sıradaki kripto değerleme işleminde% 9’a yakın bir şekilde kaybetti. BAT fiyatları son birkaç saatteki en dik düşüşle 0.280 $ ‘dan 0.252 $’ a geriledi. Ancak varlık, 381 milyon dolarlık bir piyasa değerinin yanı sıra grafiklerde 163 milyon dolarlık iyi bir ticaret hacmine sahipti.

Grafiklerde birbirinden uzaklaşan Bollinger Bantları ile BAT’ın geleceğinde oynaklık açıkça görülüyor. Müthiş Osilatör, yazı yazılırken baskın bir düşüş momentumu önermiştir.

Düşük sıralamaya rağmen, BAT tokenleri yakın zamanda Japon Borsası Coincheck tarafından listelenmiştir ve bu da BAT’ın önümüzdeki birkaç ay içinde işlem hacmini artırmalıdır. BAT tokenleri 21 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacak.

1594724132 387 Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 14 Temmuz

Ticaret Görünümünde BAT / USD

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.