Pazar, Ocak 17, 2021

Bitcoin SV, MKR, Ethereum Classic Fiyat Analizi

Ethereum, Kripto para biriminin uzun vadeli görünümü için yükselen bir gelişme olan 500$ bölgesi etrafında güçlü bir talep bölgesi oluşturuyor gibi görünüyordu. Aslında, ETH son birkaç gündür istikrarlı bir şekilde yükseliyor, Bu Altcoin piyasasının bir kısmı için yükselişe dönüşebilir. Ve yine de, Tek tek alındığında bunlardan bazıları Coinleri kısa vadeli bir düşüş görünümü vardı.

Bitcoin SV bir ayı bayrağı oluştururken, Maker ve Ethereum Classic’in son kazançları ile ticaret hacmi arasında bir farklılık sergilediği görüldü.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

BSV, Desenin bayrağını temsil eden ve düşen ticaret hacminin arkasında oluşan yükselen kanal ile bir ayı bayrağı oluşturuyordu.

172$’lık seviye, Son aylarda güçlü bir direnç olarak hareket etti ve BSV, Eylül ayı başlarında kaybettiğinden bu yana seviyeyi desteklemeye çevirmeye çalışıyor.

Kısa vadeli momentum yükselişe geçti ve kripto para, Daha düşük bir zaman diliminde bir dizi yüksek düşükler oluşturdu. Bir ticaret seansı önümüzdeki günlerde 177 doların üzerinde kapanırsa, Ayı bayrağı geçersiz sayılacaktır.

Güçlü hacmin arkasında olumsuz yönde bir kırılma, BSV’nin 150 $ ‘a kadar düştüğünü görecektir.

MKR Coin

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

MKR, Kasım ayının daha iyi bir bölümünde 555 ila 500 dolar arasında değişti ve piyasanın ayılarının hemen direnişiyle karşı karşıya 650 dolara dokunmak için kısa bir ara verdi.

Momentum MKR için nötrdü ve RSI 50’de kaldı. 20 SMA (beyaz), Bir önceki haftanın volatilitesinden beklenebileceği gibi, 50 SMA’nın (sarı) altına hızla düştü.

MKR’nin 555 $ ‘a kadar yükselmesi mümkündür, Ancak MKR’nin son haftalarda olduğu gibi 550 $ ile 500 $ arasında salınması daha olasıdır.

Ethereum Classıc [ETC]

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Fibonacci Retracement seviyeleri, Fiyat için olası destek yerlerini gösterdi. ETC, %61,8 geri çekilme seviyesine düştü ve hatta 5,59 dolarlık destek seviyesine kadar düştü.

O zamandan beri, Fiyat, Düşen hacmin arkasında kuzeye doğru ilerledi. Hacim 16 Kasım öncesi birikim aşamasına göre daha büyük olurken, Hacim bir önceki haftanın hacimlerine göre soldu.

Bu nedenle, MACD sıfırın altında bir yükseliş geçişi oluştururken, 6.42 $’lık direnç seviyesi ve 6.5$’lık %38.2 geri çekilme seviyesi, ETC’nin ilerlemelerine güçlü bir direnç sunabilir ve önümüzdeki günlerde onu 5,74 $ ‘a çekebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,670.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18