Pazar, Ocak 24, 2021

Bitcoin SV Fiyat Analizi – BSV’deki yüksek potansiyelli kazanç ihtimali !

Bitcoin SV, Son zamanlarda 25 Kasım’da görülene oldukça benzer bir düşüş kaydetti ve BSV de benzer bir destek seviyesini gördü. Bir çok altcoin kargaşa içinde olsa da, Bazıları yükseliyor ve iyi gidiyor gibi görünüyor. Yazarken BSV onlardan biri değildi, Ama yakında olabilir.

Söz konusu düşüş, Üzerinde olduğu destek nedeniyle umut vaat ediyordu. Bu nedenle, BSV basın zamanında kısa vadeli bir yükseliş eğilimine dikkat çekiyordu, Ardından buradan bir sıçrama beklenebilir.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BSVUSD

Ekteki tabloya göre, Söz konusu düşüş, son 3+ günde %22.71 değerindeydi. Düşüş, Fiyatın desteği 150.5 dolar olarak test etmesine neden oldu ve bu, 25 Kasım çöküşünü tutan desteğin aynıydı. Dolayısıyla, Bu sefer de benzer bir olay dönüşü beklenebilir.

Gerekçe

150.5 dolarlık destek seviyesinin yanı sıra, RSI göstergesi de son düşüşün bir sonucu olan aşırı satım bölgesinde bulunuyordu. Dahası, OBV göstergesi büyük bir düşüş göstermedi, Bu da fiyat düşüşünün abartılı olduğunu gösteren bir bulgu. Dahası, MACD göstergesi, Sıfır çizgisinin derinliklerinde düşüş eğilimi gösteriyordu.

RSI ve MACD düşüş sinyalleri verirken, Bu bir tersine dönüşün gerçekleştiğini görebileceğimiz bir nokta. 25 Kasım çöküşü sırasında bile, Aynı göstergeler düşüş sinyalleri verdi, Ancak buna rağmen fiyat geri döndü. Desteğin 150.5 $ ‘lık bir kırıldığını görürsek, Bir sonraki destek seviyesi 143.2 $ olacak, önceki destekten yaklaşık% 5 daha düşük.

Ancak, Bu senaryo mümkün olsa da sonuç vermeyebilir.

Dikkat edilecek seviyeler

Giriş: 153,534 $
Stop-Loss: 142.035 $
Kar Al: 198.933 $
Ödül Alma Riski: 3.95

Stop-loss ile girişin neredeyse %7.5 altında, Düşüş senaryosu da dikkate alınabilir, Bu nedenle bu uzun, Varsa kısa vadeli düşüş eğilimi de dahil olmak üzere güvenli bir oyun olacaktır.

Bu uzun pozisyonun başarısız olmasının tek yolu, Bitcoin’in fiyatında bir ani düşüş olması.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39