Salı, Ocak 19, 2021

Bitcoin SV Fiyat Analizi: 21 Aralık

Bitcoin SV ile eğilim, Geçtiğimiz haftalarda ne yükseliş ne de düşüş oldu. Piyasa ne zaman yükselirse, Menzil limitleri 200-220 dolar olurken, Bir düşüş varlığın en fazla 150 dolara kadar yeniden izlenmesine izin verecektir. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem gördü.

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV’nin yatay hareketi Eylül ayının başından beri belirgindir. Şimdi, Son birkaç ayda, Ticaret aralığı daha daraldı ve baskı zamanında varlık simetrik bir üçgenin trend çizgileri içinde hareket ediyordu. BSV, 180 $ ‘lık anlık desteğinin üzerinde işlem yaparken, üst trend çizgisi önümüzdeki haftalarda yükselişini 200 $’ a sınırlayabilir.

KIRILIM, 2020 sonu ile 2021’in ilk haftaları arasında herhangi bir zamanda gerçekleşebilirken, Yazı yazılırken Bitcoin SV yükselişe geçti. Fiyat mumlarının altında 50 Hareketli Ortalamanın varlığı, Kripto varlık için güçlü bir destek oldu, Ancak 180 doların üzerinde daha fazla konsolidasyon anahtar olmaya devam ediyor.

Ancak, EMA Şeritleri bir geri çekilme göstergesi gibi görünüyordu. Kurdeleler, Yükseliş duruşunu koruyor.

Muhakemesi

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Göreli Güç Endeksi veya RSI, Satış baskısının grafiklerde ivme kaybetmesiyle alıcıların elindeydi. Müthiş Osilatör veya AO, Boğaların grafikte bir miktar ivme kazanmasıyla benzer bir eğilim önerdi.

MACD ile ilgili olarak, BSV’nin yıllık ortalamasının üzerinde bir pozisyonu koruduğu düşünüldüğünde, Trend yükselişini sürdürdü. Bu göstergelerdeki tek görünmeyen parametre, Trendin önceki ralliler sırasında fiyatı pompalamamasıydı. Bu nedenle, Yeni bir yüksek veya düşük aralık yakalanmadıkça, Gelecek için net bir eğilim belirlemek zor görünüyordu.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.04
  THYAO.IS₺13.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.52