Bitcoin SV, Algorand, BAT Fiyat Analizi: 12 Eylül

coin yorum

Bitcoin, CME açığını 9,600 $ ‘dan doldurmakla tehdit ederken, yazım sırasında BTC, 10.400 $’ lık direnç seviyesinin altındaki kripto para ticareti ile boşluktan uzak kalabilir gibi görünüyordu. Bitcoin SV, destek seviyesine dokunmak için güneye gidebilirken, Algorand kendi desteğinin üzerinde konsolidasyon işaretleri gösterdi. Aksine, Basic Attention token listelerde zayıf bir şekilde yükseldi.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV, grafiklerinde yükselen bir kama, bir aşağı dönüş paterni oluşturmuştu. BSV, basın zamanında 166 $ ‘lık desteğine doğru düşmemiş olsa da, fiyat hareketleri yine de bir dereceye kadar düşüş gösterdi.

Fiyat, direncine doğru yükselemedi ve Chaikin Para Akışı, özellikle CMF düşmeye devam ederse, BSV pazarında artan satış baskısının bir işareti olan piyasadan sermaye çıkışlarının altını çizdi.

BSV, herhangi bir uzun vadeli yükselişe geçmeden önce 180 $ ‘lık direnç seviyesinin üzerine çıkmalıdır.

Aslında, Bitcoin SV’ye olan ilgi, son zamanlarda 11 dijital varlık borsası tarafından tanıtılan Bitcoin Association’ın BSV’yi satın almak için yeni fiat rampaları duyurmasıyla artıyor gibi görünüyordu.

Algorand [ALGO]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

RSI nötr bir değer olan 52 seviyesindeydi, ancak bu bağlamda yükselişti. RSI, son birkaç gün içinde 50’nin altına düşmedi ve ALGO, destek için direnç seviyesini 0.4 dolara çevirirken nötr 50 çizgisini dirençten desteğe çevirdi.

Saygısızlıktan bu yana, ticaret hacmi ortalamanın altında kaldı, ancak yükselme veya düşüş eğilimi göstermedi. Başka bir hareketten önce birkaç konsolidasyon seansı olması muhtemeldir.

İlgili bir haberde, Ethereum’dan sonra Algorand, Center Consortium’un stablecoin USDC’si için yerel desteğe sahip ikinci büyük blok zinciridir.

Basic Attention Token [BAT]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, basın zamanında 0.269 $ ‘lık% 78.6 düzelme seviyesinin hemen altında 0.265 $’ dan işlem görüyordu. Fibonacci Retracement aracı, 0.3 $ ‘dan% 61.8 geri çekilme gibi diğer bazı önemli seviyeleri de vurguladı.

Müthiş Osilatör, momentumun yükseliş bölgesinde olduğunu öne sürdü, ancak histogram bunun zayıf bir yükseliş ivmesi olduğunu gösterdi.

BAT, başka bir satış baskısı dalgası görürse, 0,2219 $ seviyesini geçebilir ve 0,2 $ seviyesinde destek bulmak için Ağustos ayında elde edilen tüm kazançları geri alabilir.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.