Bitcoin'de Boğa Çanları

Bitcoin Sıradaki Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

Kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusuna başlamaya hazır olduğunu söyledi.

Reklam
binance 2

Woo, en büyük kripto para biriminin Kovid-19 partisini 132 bin takipçisine dağıtana kadar Twitter’da birçok kez paylaşıldığını ve paylaşıldığını iddia ederek boğa koşusuna hazırlandığını iddia etti. Ancak analistin yeni modeli, Temmuz ayında başka bir boğa koşusunun başlayabileceğini gösteriyor. “Bu model başka bir boğa koşusuna yakın olduğumuzu gösteriyor,” dedi Woo, aşağıdaki grafikle birlikte. Belki bir ay içinde olabilir. ” ifadelerini kullandı.

Reklam
Willy Woo Bitcoin baska bir ustel cikisa ilerliyor
Kaynak: woonomic

Woo, salgının neden olduğu boğa piyasası gecikmesini Bitcoin için iyi bir şey olarak görüyor. Analist, uzun baz oluşum sürecinin en büyük kripto para biriminde daha yüksek zirveler getireceğini savunuyor.

Öte yandan, kripto veri şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju da Temmuz ortasına Bitcoin’deki miting için işaret etti. Ju, Bitcoin’deki artışların genellikle balinaların borsadan çekilmesinin zirveye ulaşmasından 4 ay sonra görüldüğünü söylüyor.

Günümüzde, salgındaki ikinci dalga endişesi ile geleneksel pazarlarda bir düşüş korkusu var. Florida ve Atlanta gibi ABD eyaletlerindeki günlük vakaların sayısında hala yeni kayıtlar geliyor. Dünün Bitcoin’de çekilmesinin rekor davalarla ilişkili olduğu düşünülüyor. Salgındaki artan endişe, Bitcoin’de keskin bir düşüşe neden olabilir. Piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi, haberlerin yayınlandığı dakikalarda 9050 $ ‘dan işlem görüyor.

Yasal Uyarı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve bilgiye sahip değilseniz, bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı bireyin sorumluluğundadır. CoinOtag ve bu içeriğin yazarı kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.